Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A legtöbben miért tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbben miért tartják betegesnek a mi viszonyunkat a párommal? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés

Szóval én és a szerelmem már 3 hónapja boldogítjuk egymást, én már amikor először megláttam teljesen odavoltam érte, bámulatos volt kábé első látásra beleszerettem. Sokáig "bolyongtam" mire megtaláltam őt és sikerült egyáltalán újra szóba elegyednem vele majd elég rövid időn belül nyilvánvalóvá vált, hogy köztünk nagyon erős vonzalom van egymás iránt. Ő csodaszép lány egyébként és hihetetlenül érzékeny lelkű kedves és ragaszkodó.

Mondhatjuk úgy, hogy túlzottan elhalmoz a szeretetével, a ragaszkodásával, a romantikával, hajlamos féltékeny lenni másokra és folyton félt engem picit túlzottan is. Ez pedig nekem egyszerűen tökéletes. Én mindig erre vágytam, mellette érzelmileg biztonságban érzem magam, neki meg merek nyílni, imádom, hogy amikor együtt vagyunk mekkora szeretettel fogad és folyton rajtam lóg ölelget puszilgat, kiszolgál folyton a kedvemre akar tenni, néha még pityereg is mert nem akarja, hogy elmenjek. Én ezt imádom, annyira szeretem pátyolgatni és vigyázni rá.

De pár ismerősöm sőt még apám is szólt már be nekem, hogy ez így nem lesz jó meg, hogy ez nem normális. Hogy ennyire csak egymással foglalkozunk és így "rád telepszik a csaj". Folyton írogat meg hívogat és aggódik. Nem fogják fel, hogy nekem ez így jó én ezt élvezem. Én is a lelkem mélyén ugyan ilyen ragacs függő típus vagyok mint Ő csak eddig még sosem élhettem ki magam mert az előző barátnőimnek nagyon sok voltam már. Mi tökéletes élvezzük egymást és engem egyáltalán nem zavar, hogy ilyen a párom, számomra ő az ideális.

Szerintem ha nekünk így jó akkor mégis milyen jogon akarja más megmondani, hogy ez nem normális és beteges?


2017. febr. 18. 23:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek jó, akkor jó :) Nincs semmi gond.
2017. febr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért tartják "betegesnek", mert a legtöbb embernek ez már túl sok lenne, de nektek nem, és szerencsésen megtaláltátok egymást. Ez a lényeg.
2017. febr. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Azèrt mert ők nem olyanok mint te, gondolom nem függtek ennyire a párjuktól is fordítva ezèrt furcsállják. Ha nektek/ neked ez így jó, akkor meg ne törődj vele, a ti dolgotok. Lehetne mondani, hogy "igen, ez nem egèszsèges", de felesleges mert csak süket fülekre találnak. Ameddig meg mindketten ebbe a rózsaszín ködfelhőbe vagytok tökmindegy, élvezzétek minden percét! :)
2017. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják,hpgy zsák a foltját....
2017. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkinek igy adod elo, inkabb csak sok lehetsz. Szerintem orulnek, hogy boldog vagy, de egy kicsitnyugodj le...
2017. febr. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Carragher_x ***** válasza:
33%

"milyen jogon akarja más megmondani, hogy ez nem normális és beteges?"

A véleménynyilvánítás jogán, fiatal barátom...:)


Egyébként igazuk van, még ha ezt most a rózsaszín ködben nem is érted. Ugyanis fontos az egyensúly az életben s rettentő destruktív egy ilyen szerelmi kapcsolat a többi emberi kapcsolatodra nézve.

2017. febr. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A 3-ik hónapnál persze, hogy nem zavar... Engem sem zavart az ex féltékenykedése eleinte, gondoltam ez is azt bizonyítja, hogy mennyire szeret. :)


Majd amikor kéretlenül kezdett elszámolgatni az időmmel, vagy a telefonomat mustrálta, vagy jelenetet rendezett a nőgyógyásznál hogy mit csináltam bent olyan sokáig, na ott már kezdett nálam kiakadni a barométer.


Én azt mondom, hogy szerelmeseknél talán nem túlzás, a kezdeti időkben belefér, hogy mindig együtt lennének, de ha ő továbbra is ilyen marad az tuti, hogy idővel neked is zavaróvá válik majd, hidd el. Majd ha 3 év múlva is aranyosnak fogod a viselkedését tartani, akkor tényleg elmondhatod, hogy ti egymásnak vagytok teremtve, de

2017. febr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Rövid leszek: irigyellek!
2017. febr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

3 hónap után persze, hogy folyton együtt akartok lenni :D De idővel, ahogy elmúlik a rózsaszín köd, rájössz, hogy leépítetted a barátaidat és a munkádat/tanulást is hanyagolod, egyéb teendőiddel együtt, akkor majd zavarni fog az egymás seggében levés.


Ez a fajta kapcsolatfüggőség önbizalomhiányból ered.Az első kapcsolatom alatt, 17 évesen én is totál önbizalomhiányos voltam és ugyanígy csüngtünk egymáson az exemmel, ugyanígy mondták a rokonok, barátok, hogy ez nagyon nem egészséges, de persze nem hittem nekik.2 év után szakítottunk és olyan szintű megkönnyebülést sosem éreztem, pedig azt hittem, ilyennek kell lennie az igaz szerelemnek.Azóta voltam 1 évig szingli, barátnőztem, bulizgattam, sokat voltam egyedül is és "önfejlesztést" tartottam, nagyon rendbejött az önbizalmam, most már egy független, magabiztos nő lettem és nem bírnám elviselni, ha valaki ellenőrizgetne vagy folyton rámcuppanna, úgy érezném, elveszi a szabadságom.A jelenlegi párommal 2 hónapja vagyunk együtt, de nem bírnék minden nap vele lenni, mert felnőtt fejjel nekem már az egyetem, a tanulás, a család és a fontosabb kötelezettségek az elsők.Ugyanis már tudom, hogy a pasik tényleg jönnek-mennek, nem szabad mindent feltenni egy szerelemre.Szerintem te is érzed, hogy ez így nincs rendben, ezért tetted fel a kérdést.

20N

2017. febr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

Mi is ilyen matricakapcsolatban vagyunk a párommal. :)

És igen én is megkaptam előtte sokszor hogy nem vagyok normális de vele meg pont az ellenkezőjét érzem.

Viszont mi már 4 éve boldogítjuk egymást, úgyhogy egy picit lazult a dolog, de alapvetően még mindig ugyanúgy imádunk egymáson lógni amikor csak lehet.

2017. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!