Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, szeretitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, szeretitek, ha bókolnak Nektek? Mi volt a legszebb bók, amit valaha kaptatok?

Figyelt kérdés
Zavarba lehet Benneteket hozni egy jól irányzott és őszinte bókkal? Vagy az ilyenek mögött mindig valamiféle hátsó szándékot sejtetek?

2017. febr. 19. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
"teccő g*ci kő kóla?"
2017. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nekem mindig azok a bókok találtak be, amit nem is annak szántak. :)

Pl. egy itteni felhasználó is megszólított (mindenki kitalál valami becenevet) úgy, hogy attól táncra tudtam volna perdülni örömömben.


Amikor megdicsérnek, hogy szép a ruhám, kedves a mosolyom, gyönyörű a hajam, jólesik. Kedves dolog. De azok esnek a legjobban, amik nem célzottak és az illető nem is tudja mennyire jól esik. Ezek rendszerint engem mint ember minősítenek.

2017. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szeretem ha bókolnak, jól esik :)

Ami a legszebb bók volt eddig, az volt, hogy "egy ilyen nő mellett minden este boldogan hajtanám álomra a fejem", ez nagyon szép bók volt, nagyon jól esett.

2017. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem furcsa ha bókolnak nekem, mert nem vagyok hozzászokva.

Jól esik nagyon, örülök is neki, de általában fülig pirulok, utána meg csak hebegek habogok.

2017. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Páromtól oké. Mástól nem. Nem hoz zavarba, egyszerűen a kis antennáim azt veszik, hogy "akar valamit".
2017. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!