Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerethetem, szerelmes lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetem, szerelmes lehetek bele? 20/F

Figyelt kérdés
Van egy lány másfél hónapja találkozgatunk és hát kedvelem azt tudom, de pontosan hogy mit akarok azt nem.....egyik pillanatban úgy vagyok vele, hogy megkérem hogy legyen a barátnőm másikban meg hogy csak barátok maradjunk. Nagyon szeretem ölelni, csókolni, szeretem ahogy nevet, nagyon szép, jó fejnek is tartom, bírom nagyon. Ideges szoktam lenni, ha nem találkozunk....nem tudom, hogy mégis mi van most. Tudom, hogy ő többet akar, csak azt nem hogy én...
2017. febr. 19. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
A leírás alapján egyértelműnek tűnik,hogy te is többet érzel iránta mint barátság. :)
2017. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!