Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A feleségemnek van egy féltve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségemnek van egy féltve őrzött doboza, amit nekem sosem engedett, hogy kinyissak. Ma kinyitottam, és elég furcsa dolgot találtam benne, lehet okom gyanakodni? Többi lent

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nagyon kíváncsi voltam, hogy mit rejtegethet abban a dobozban. Ma, amikor dolgozni ment, kinyitottam (mindig az ágy alatt tartsa). Találtam benne pár dolgot, gondolom emlék meg ilyenek, amik elég közel állhatnak a szívéhez. Egy kis karácsonyi lámpás féleséget találtam benne, és az aljára rá volt ragasztva celluxal egy papír fecni, amire ez van ráírva: ,,Zolitol 8. osztályos karácsonyra,, és mellé egy szivecske. Ez jelenthet valamit? Féltékenynek kellene rá lennem? Ez a zoli név több tárgyon is szerepel, például egy varrott csengő és szívecske hátuljára hasonló van ráírva. Nem akarok rákérdezni a feleségemtől, mert amikor egyszer megkérdeztem, hogy megnézhetem-e, mi van a dobozban, elkezdett velem üvöltözni, hogy meg ne merjem nézni. Ezért is lettem ennyire kíváncsi. Ez jelenthet valamit, hogy ennyire becsben tartja ettől a Zolitól kapott ,,ajándékokat,,?
2017. febr. 20. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Lehet,hogy tragédia történt a fiúval,a feleséged pedig kedvelte,ezért őrzi az emlékeit.
2017. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom, a feleséged ismeri-e a fordított pszichológia fogalmát, mert ha igen, akkor határozottan azt akarta, hogy nézd meg a doboz tartalmát. Ha nem, akkor egy jó nagy tapló vagy. :) Kérdezz is rá nyugodtan Zolira a feleségednél, hátha elhagy téged, mert ennyire nem tiszteled a kérését. Mi innen honnan tudjuk, ki a fszom az a Zoli??
2017. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Most így beugrott, hogy régebben általánosban és gimiben is osztálytársak voltak. De nem mesélt róla semmit (ezt is onnan tudom, hogy most találtam még két ballagási képet a dobozban egy zoli nevű gyerekről, és ez van ráírva: ,, Zolitól, az osztálytársamnak ... (név) -nek.,, És dátum, mind a kettőre, szívecske van mind a kettő alsó jobb oldali sarkán, a dátum mellett.

Egyébként nem akarta sosem, hogy megnézzem, csak a telefonján, a gépén lecserélte a jelszót, (elkértem tőle a telóját, mert az enyémről lement a pénz és multkor taxit akartam vele hívni, csak nem ugyan az volt a jelszó, amikor megkérdeztem mi az, azt mondta semmi közöm hozzá, kíváncsi voltam, hogy netán a gépén is lecserélte a jelszavát, és igen.

2017. febr. 20. 21:29
 4/16 anonim ***** válasza:
Első szerelem lehet,én nem aggódnék.
2017. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%

de bunkó vagy, cseszd meg.

olyan, h. intim szféra, mond neked valamit??

neked hogy esne, ha a kérésed ellenére a cuccaid között kutatna??

nem tiszteled a kérését, és megbízhatatlan vagy, ebből ez jön le.

remélem, Zoli él és virul, és a nőd lelép vele.

nem érdemelsz jobbat!

2017. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha már egyszer elvetted, anélkül, hogy őszinte lenne köztetek a kapcsolat, akkor szerintem hagyjad ezt az általános iskolai osztálytársat.
2017. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
jóég!! általános iskolai emlék... nekem is megvan egy nagyon jó barátommal való levelezések még 5. osztályból... ez kicsit beteges kérdés :S
2017. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tipikus genya vagy!
2017. febr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem komolyabb dolog van a háttérben, mint egy szimpla első szerelem. Inkább arra gondolnék, hogy történt az illetővel valami, leginkább arra gondolnék, hogy meghalt.

Legalábbis én felnőtt nőként ha meg is tartanám az első szerelmemtől kapott emlékeket (és meg is tartottam egyébként), akkor sem kezelném ennyire titokban. De ha mondjuk meghalt volna az első nagy "Ő", akkor lehet nem szívesen beszélnék róla.

2017. febr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Rákerestem az ismerősei közt facebookon, és ismerősök is. (felismertem a képről)
2017. febr. 21. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!