Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek negyvenes szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek negyvenes szingli férfiként lehet találni nagyon szép arcú harmincas nőt?

Figyelt kérdés
Sajnos nagy problémám, hogy leginkább a nagyon szép arcú nők jönnek be, viszont ha sikerülne találni nagyon szeretném kényeztetni

2017. febr. 23. 20:04
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
24%

Hogy a fenébe ne!

Most vagy életed legjobb formájában(anyagilag is).

Öltözz csinosan,húzd ki magad és vadássz!

Barátkozz csajokkal,és ne mutasd ki,hogy egyik is kell neked,csak finoman mosolyogj a világra,s meglásd:Visszamosolyog.

2017. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
87%
Nem, a nagyon szép arcúak elkeltek már.Maradtak a rondák.Ez ne is haragudj, de nagyon szarul hangzik. Nagyon szeretném kényeztetni....ezért írok most így, kiborultam. Miért nem kényeztetsz egy negyvenes szép arcú szinglit,elváltat?
2017. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező, életkortól független, hogy ki milyen korú társra talál, és a szerelemben nem jelent gondot az egészséges korkülönbség sem, ha van köztük megértés.

Ha neked a harmincas porcelánbaba arcú nők az ideálajaid, akkor hajrá, próbálkozz az ismeretségi köreidben, esetleg szórakozó helyen lehet megtalálod, ki tudja?! :)

Bár véleményen szerint remélem nem veszed sértésnek, nincs olyan, hogy tökéletes, ne csak a külső alapján keresd a számodra megfelelőt, mert nem minden a külcsíny, ez sokszor tapasztalható is, attól mert valaki "jól össze van rakva" lehet, hogy emberileg egy nulla :)


25/L

2017. febr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 A kérdező kommentje:
Igazad van. Volt egy még ma is gyönyörű barátnőm, aki a leghazugabb nő volt akit valaha is megismertem. A huszonévesek is tetszenek, de én mégiscsak negyvenes vagyok
2017. febr. 23. 20:32
 5/56 A kérdező kommentje:
Az utóbbi kommentet a 3# válaszolónak írtam
2017. febr. 23. 20:34
 6/56 anonim ***** válasza:
71%
Miért gondolod, hogy egy nagyon szép arcú harmincas nő arra vágyik, hogy egy negyvenes férfi kényeztesse? Inkább fordítva szokásos. Ha nem vagy nagyon megnyerő külsejű, vagy nem rendelkezel magas egzisztenciával, őrülj, ha egy átlagos arcú negyvenes nőt kényeztethetsz!
2017. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
77%

Ha tudod, hogy a volt párod milyen volt akkor miért vágysz még ilyen tipusú emberek után?

40 éves vagy, olyan utánj menj aki az odaadó társat találja meg benned, és mindezt fordítva ..

Nem pedig a pénzforrást.

Hidd el nekem, akik úgy néznek ki mintha csak a magazin címlapjáról léptek volna ki ők tudják magukról, ezzel tisztában vannak, és ki is használják ezt ügyesen.

Csak azzal nem számol senki, hogy egynap mindenki megfog öregedni, hova fog tűnni akkor az a szép arcú harmincas nő vagy férfi?!

25/L

2017. febr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ,hogy te mennyire vagy jóképű.
2017. febr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
72%

En szeparcu 30-as vagyok es meg sportos cicababas is. De csak a 25 ev alatti fiatal fiukhoz vonzodok,akik szerenyek meg legyen humora.


Igy nalam eselytelen vagy ,kerdezo :D

2017. márc. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
73%
Én is a huszonéves pasikhoz vonzódom,30-as széparcú nőként.
2017. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!