Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, ha nő létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha nő létemre van bennem némi védelmező ösztön?

Figyelt kérdés

Úgy értem, szeretek a partnerem támasza lenni, ott lenni neki mindig, amikor szüksége van rám, és ápolgatni kicsit az érzelemvilágát. Természetesen az az ideális, ha mindezt vissza is kapom, de nem igénylem, hogy ezenfelül fel is nézhessek a másikra, vagy hogy el tudjak ámulni a sikerességétől, és a határozott, férfias kiállásától. Olyan érzésem van, mintha nem lennék képes azonosulni a klasszikus női szerepekkel.

Jár itt valaki hasonló cipőben? Vajon mennyire taszító az ilyesmi egy férfi szemében?


2017. márc. 2. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Magadból indulsz ki, mert nő vagy, így lényegében normális. Tegyük hozzá, gyenge jellemű férfiak tényleg rászorulnak arra, hogy ápolgassák a lelkület.


Nekem nem tetszik, ha egy nő ápolgatni akar, talán rosszul fog esni egyeseknek, de nem szorulok rá ilyenre. Én megtanultam, hogy nem törhetek össze, hogy a gondjaimat én oldhatom meg, és meg is tudom oldani. Ma is nehezen, de végrehajtottam azt, amit elterveztem, senki nem segített.


Ettől függetlenül aranyosnak találom a nőknek ezt a kedveskedését, szóval nem viselem rosszul az ilyen közeledésüket.


Üdv,


Near

2017. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

A kifinomult női bájnál nincs vonzóbb. Meglágyítja a legkeményebb férfi szívet is.

Írói véna OFF.


Szóval, tetszene, csak ne legyen nyálas és ne vigye túlzásba.

2017. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez teljesen normális, szerintem mindenkinek szüksége van rá, hogy valaki meghallgassa, és segítse az élete soràn. Valamint miért ne lenne klasszikus női szerep az àpolgatás-védelmezés? Ezek klasszikus anyai tulajdonságok, a férfiakról pedig mint azt tudni illik nagyra nőtt gyerekek :)
2017. márc. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenképp pozitívum, ha nem viszed túlzásba, megtartva az egyensúlyt. A férfiak többsége nagyra értékeli és a ha egy támogató és megértő partnert talál.
2017. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Ez miért nem klasszikus női szerep?

Az érzelmi támogatás már évszázadok óta a nő szerepe - a gondoskodás pedig pont, hogy anyai tulajdonság. :)


21/L

2017. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
36%
Márpedig ez pont h klasszikus.
2017. márc. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez lenne a klasszikus női szerep, egy egészséges lelkületű férfit nem fog taszítani, sőt... Ez természetes. :)
2017. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!