Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok bele?

Figyelt kérdés

Szóval, általánosban volt egy osztálytársam, aki szerelmes volt belém, de én későn kapcsoltam és nem is tudtam, hogy mit érez irántam, de amikor megtudtam, rájöttem, hogy én is szeretem. Utána 3évig szenvedtem miatta. Nyáron elkezdtem beszélgetni egy nagyon kedves, okos sráccal és valahogy elfeledkeztem róla egy idő után. De szombaton megint találkoztunk és azóta is csak ő jár megint a fejemben. De nem tudom eldönteni, hogy csak barátként vagy mert szerelmes vagyok bele.

Mielőtt még bárki elkezdene oltogatni: nem tudom milyen érzés szerelmesnek lenni és hogy ez e az. Ebben szeretnék segítséget kérni



2017. márc. 5. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha valaki igazán szerelmes, az tudja. :)

Ha minden pillanatot vele töltennél, ha hiányzik, amikor nincs veled/nem látod, ha mindig érdekel, hogy éppen mit csinálhat most, ha mindenáron jót akarsz neki, boldoggá akarnád tenni, és bármit megtennél, hogy vele legyél, ha hozzá akarsz bújni/meg akarod csókolni/vágysz rá, szereted és elfogadod a hibáival együtt, sőt sok hibája csak még cukibbá és szerethetőbbé teszi számodra, stb., akkor igen, szerelmes vagy.

2017. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Neki nincs hibája :D Ő tökéletes.

Bár egy kicsit duci, de engem annyira nem érdekel a súlya :D

Okos, vicces és annyira szeretem amikor néz, bár olyankor mindig zavarban vagyok, ha összetalálkozik a szemünk, de akkor is tetszik, hogy csak engem nézett meg szombaton és egy másik lányt se :D

2017. márc. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!