Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után / mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után / mennyi találkozó után illik azt mondani egy friss kapcsolatban a lánynak, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után illik, kell mondani a lánynak azt, hogy szeretlek, anélkül hogy ezt ő megrémisztené vagy túl korai lenne, vagy kínos lenne, mert még ő nem?

2017. márc. 12. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem illem kérdése,hanem az érzéseké.Amikor az ember szinte késztetést érez rá,hogy kimondja akkor szokott bekövetkezni.:)
2017. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shamash ***** válasza:
100%
Ilyenkor nincsen "illik". Amikor úgy érzed, hogy már nem bírsz magaddal, akkor mondd meg neki hogy szereted, de k.rvára.
2017. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire Felnőtt párkapcsolatok az a Felnőtt párkapcsolatok. És itt nem elsősorban a korotokra gondolok. Számtalanszor tapasztaltam ebben a kategóriában olyan érzelmi éretlenséget, amit még egy nagycsoportos is überelni tudna.
2017. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 év alatt nem mondta.
2017. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en azt mondom mindig amit erzek. ... volt, h mondtam elso talalkozaskor, h nagyon tetszik az illeto... ugy megijedt elment a wc re azota sem jott vissza
2017. márc. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Előzőkkel ellentétben azért én kicsit átgondoltám a dolgot. Várj vele mindenképp azért mert hát tudod női logika. A végén még szakít mert a 3 hónap kapcsolat után azt mondtad neki hogy szereted, és ez neki nagyon korai
2017. márc. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem végiggondolás kérdése. Ha találkozgat veled, és oda is megy a randikra, nyilván valamit érez. Akkor van kopp, ha ő csak baráti dologra gondol.


Ha vannak jelek (ezt csak te érezheted, senki más - pláne innen kívülről, a netről- nem fogja tudni megmondani neked) hogy tetszel neki, akkor tedd meg az első aktív lépést. Max. az derül ki, hogy benézted, és lepattint.


Ha pedig egyszer kimondtátok, hogy szeretitek egymást, onnantól kezdve már nem kell kerülgetni azt a bizonyos kását.

2017. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!