Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon neten keresztül lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon neten keresztül lehet szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Napi több órát beszélgetünk ,nagyon sok képet láttunk már egymásról videochateltünk is pár percet, lehet így szerelembe esni mert megkerdezte ,hogy hívhat e úgy ,hogy szerelmem, bármikor amikor fent van rögtön ír és ha válaszolok rögtön ő is:) Lehetséges ,hogy egy férfi ennyi ido alatt szerelmes lesz?(kb 2 hete beszélgetünk, 27 éves férfi)

2017. márc. 23. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nagyon vonzónak találjátok a másikat az biztos, de ez még nem biztos, hogy szerelem is :)


24F

2017. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam mert tény ,hogy iszonyatosan tetszik nekem meg oda is vagyok érte de szerelmesnek nem mondanám magam:)
2017. márc. 23. 10:15
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha az illeto egy elettelen luzer kocka, akkor persze.
2017. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Lehet, csak nem érdemes.
2017. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem. Én egy 0 rendes párkapcsolattal(nem én akarom így...) rendelkező 30 éves férfi vagyok, és akibe legutóbb szerelmes lettem 4x feküdtem le (és mind eget rengetően fantasztikus volt, olyan összhanggal, hogy napokig kb nem tértem magamhoz a kábulattól és a meglepődöttségből, és alig hittem el hogy valóság volt), és ezek után is 1 hónap kihagyás után kezdtem csak érezni azt amit azóta is...

Persze szexuálisan kívánni gyorsan lehet.

2017. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is így ismertem meg a volt barátom régebben. Neten ismerkedtünk meg, rengeteget chateltünk, megbeszélt időpontban vártuk egymást a gép előtt, mert akkor még nem volt okostelefonunk :) Telefonáltunk is sokat.

Mindketten akkor már úgy éreztük hogy többet érzünk egymás iránt, de igaziból akkor lettem szerelmes mikor először találkoztunk személyesen.

Nagyon jó emlék. Szurkolok nektek ;)

22N

2017. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
27 éves, elvileg felnőtt férfi létedre kiírsz egy 15 éves szintjén lévő kérdést. Hova jut ez a világ? Ilyen kérdést meg ne tegyél fel a felnőtt kategóriában, mert úgy látszik, még te sem vagy agyilag felnőtt. Szánalmas.
2017. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó én a nő vagyok és azért tettem fel a kérdést, mert furcsának találtam amiket mond a végén meg azért irtam ,hogy 27éves férfi mert egy ilyen korú illetőről van szó.Kérdezz ha nem értesz valamit szerintem magadfélék miatt szánalmas ez a világ. De legyen szép napod! Respect

Ui: mindenki másnak köszönöm ment a zöld

2017. márc. 23. 12:48
 9/12 anonim ***** válasza:
6%
Magamfélék miatt szánalmas a világ? Ezt komolyan gondolod? Nem én írogatok ki ilyen hülye tini kérdéseket :D
2017. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%-os: attól hogy neked nyomorult az életed, nem kell másoknak elvenni a kedvét!
2017. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!