Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye, az alábbiak miatt jobb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye, az alábbiak miatt jobb, ha inkább nem lesz társam?

Figyelt kérdés

Egyszer a közlekedési eszközön meg akartak támadni, de nem igazán mertem visszaszólni, tekintettel arra, hogy egy nálam sokkal nagyobb súlyú, jobb fizikumú emberrel inkább nem kezdek.

A tanítás során a lábam elé köptek, hozzám vágtak tárgyakat. Ordítottam mint az állat erre, utána megfenyegettek. Késeket dobáltak az óra közepén, amit nem tudtam leállítani. Szerintem jobb, ha feladom, hogy valaha nekem párom lesz, mert az nem fogadná el. Egy férfinek meg kell tudni védenie magát, főleg a kis köcsögöktől.


2017. márc. 30. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Milyen ora alatt dobaltak kesekkel? :D
2017. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Mi, az óra közepén?

Milyen óra volt az, hogy a tanár sem szólt közbe?

2017. márc. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem csak ettől függ mondjuk. Nekem is volt hasonló helyzetem, amikor 5-en vettek körbe, ilyenkor az a hülye aki védekezik, miközben tudja, hogy úgysincs esélye. Sok hasonló helyzetet is láttam, hogy valaki mást szívattak 10-15en is akár, egy egész osztályközösség. És amikor én bekerültem ebbe a közösségbe akárhogy is akartam nem tudtam kiállni a srác mellett, miközben éreztem, hogy azt kéne tennem. Mert ha azt csinálom, akkor kb az történhetett volna mint az Osztály című filmben. De a párkapcsolat az nem attól függ, hogy reménytelen helyzetekben meg-e tudod védeni magad. Hanem ha szemtől szembe egy ilyen ember egyedül a szemedbe mondd valamit, akkor kiállsz magadért. Nyilván így a presztízsed az nagyon kicsi lehet a lányok szemében, akik tudják, hogy milyen a környezeted veled. De ha kikerülsz onnan még lehetsz akárki, és közel 8 milliárd ember semmit nem fog tudni a múltadról. Ezt tartsd az eszedben.:) Egyébként javaslom, hogy eddzél, olvass könyveket, így meg fogod tudni magad védeni fizikailag, és szellemes visszaszólásokkal tudsz majd válaszolni nekik, és ki tudja, lehet hogy a végén fordul a kocka. Mert ha egy nagy benga állat leszel, akkor senki se fog merni rád támadni először.:D Ha pedig okos leszel, akkor meg hülyét csinálsz belőlük szavakkal is.
2017. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem attól leszel jó társ, ha minden körülmények között oda tudsz csapni. Illetve nem attól leszel rossz társ, ha mások bántottak, szekíroztak, fenyegettek.

Én inkább az olyanokat kerülném, akik náluk gyengébbekbe, kisebbekbe kötnek bele, akár egyedül, akár csoportba verődve.

2017. márc. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ettől még párod lehet simán. A párkapcsolat másról szól. Sokan nem mennek bele verekedésbe.

Kettes, vannak iskolák, ahol örül a tanár, hogy vége az órának,, komolyabb baj nélkül. Vannak iskolák, ahol tanár, igazgató, semmit nem mer lépni. Nincs lehetősége, vagy másnap viszik a balesetire. Vehet a kocsira új gumikat és hasonló. A tanárok kezéből, gyakorlatilag mindent kivettek.

2017. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez csak azt mutatja, hogy TE nem fogadod el a gyávaságodat, vagy bárminek is nevezed.

Én sem vagyok visszaszólogatós és félek a verekedéstől, az erőszaktól. De ez van, elfogadom és nem zavar. A veszélyeket elkerülöm, amennyire lehet. Nem tudom, mikor volt a legutóbbi alkalom, amikor bárki ellen meg kellett védenem magam.

2017. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Zsonglőrsuliban teljesen hétköznapi.
2017. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél elérni? Ha szar helyen vagy vàlts találd meg te miben vagy erōs és azt neveld magadban
2017. márc. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez már a múlt. Szerencsére azóta váltottam munkahelyet. Nos, a cigányok szólogattak be: "Tanár Úr, kié az ország?" Valahogy nem igazán éreztem, hogy az intellektuális fölény ilyen emberekkel szemben érne valamit. Le kell ereszkedni az ő szintjükre, mert csak abból értenek vagy még abból sem.
2017. márc. 30. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem attol lehet pàrod legfeljebb nem hangoztatod neki vagy majd csak akkor mondod el neki ha érzed hogy majd szeret és ragaszkodik hozzàd és akkor elfogad a multattad együtt ha nem akkor tudod hogy nem szeret!
2017. márc. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!