Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelentheti azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti azt, hogy szerelmes vagyok? 20F

Figyelt kérdés

Nem volt még komoly kapcsolatom, ez se túl komoly, mert sokat veszekszünk, már kb 2x szakítottunk, pedig 3 hónapja vagyunk együtt, aztán én kezdeményeztem, hogy folytassuk a dolgot és ő mindkétszer belement. Sosem szoktam sírni, évek óta nem volt ilyen, szakításunk után ittam egy kicsit aztán elsírtam magam és megalázkodtam teljesen ittasan, írtam neki, hogy sírok meg hiányzik, ilyenek.. Mindig csak facebookon veszekszünk élőben soha sem fordult elő, semmi probléma. Ő sajnos totál facebook függő, ha teheti egész nap fent lóg és igényli, hogy ott beszélgessünk, hiába tudnánk heti 3-4x is találkozni, neki sokszor elég a facebook.

Sose éreztem még, hogy annyira hiányozna valaki, mint akkor, pedig csak 1 napja szakítottunk. Aztán élőben bevallotta ő is, hogy én is hiányoztam és még mindig szeret. Szóval a kérdésem az lenne, hogy ez lehet szerelem? Mert amúgy ez a facebookos idegeskedés engem nagyon lever, eléggé kiábrándít sokszor.. "Pillangókat sem éreztem" soha a hasamban, mikor vele voltam. Most ez lehet gyerekes, de ezt szokták mondani ugye. Nem lehet, hogy csak maga a tudat fájt, hogy egyedül vagyok és azért sírtam? Nem tudom ezt hova tenni már.


2017. ápr. 6. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a megszokás miatt sírtál hogy úgymod eltünt az életedből. A szerelem olyan hogy szinte mindig rá gondolsz, hogy mit csinálhat éppen. Állandóan hiányzik, és nem csak akkor ha szakítottatok. Együtt akarsz lenni vele állandóan még akkor is ha semmit nem csináltok csak egymást nézitek. Úgy érzed hogy meg akarsz vele osztani mindent, az érzelmeidet,az örömödet, fájdalmaidat, gondjaidat és az életedet. Úgy érzed hogy rá mindig mimdenben számíthatsz és ugyan ilyen támasz akarsz lenni neki. Elég egy pillantása és látod benne a szeretetet amit irántad táplál. Mimdig mosolyogsz ha rá gondolsz. A rosz dolgok árnyékba borulnak ha újra meglátod. Szinte bele bolondulsz a várakozásba hogy mikor látod őt újra, s mikor meglátod akkor az leirhatatlanul boldog érzés, előtte pedig görcsben áll a gyomrod. Állandóan a kedvére tennél és tetszeni akarnál neki. Ilyesmi érzés az igazi szerelem. Ha ezeknek legalább a fele nem jelentkezett akkor nem vagy szerelmes.
2017. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!