Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha páromnak megteszek szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha páromnak megteszek szinte mindent amit kér, de mégsem tisztel és nem kezel nőként, nem foglalkozik velem és egyes fontos ügyeimmel, nem áll ki mellettem, hol rontom el?

Figyelt kérdés

Sajnos több 28-36 éves férfinál is ezt tapasztaltam és úgy érzem, hogy valamit elrontok, vagy nem teszek meg egy fontos lépést önmagammal szemben a kapcsolaton belül, tényleg nem tudom hol rontom el. Próbáltam beszélni erről több alkalommal a párommal, de mindig felszínes, egy szavas, motyogó, sokszor elterelő válaszokat kapok, amelyeken nem akar változtatni.

Pár jó tanácsot szeretnék kérni ezzel kapcsolatosan (leginkább viselkedést illetően, mit tudnék megtenni) azért, hogy egy esetlegesen új kapcsolatban mire figyeljek. Megkérlek Titeket, hogy ne kritizáljatok engem, csak segítsetek pár tanáccsal.

Köszönöm a komoly válaszokat.



2017. ápr. 6. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál már hogy nem benned van a hiba? Hány éves vagy?


26f

2017. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
32. Minimálisan jutott ez eszembe, mert ez a helyzet nagyon elveszi az önbizalmamat.
2017. ápr. 6. 16:41
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Na a magad fajtát nem tudom nőnek hívni. Bocsi


Magadat jellemzed azzal, akivel együtt vagy.

2017. ápr. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelmű hogy nem veled van a gond. Hagyd azt a palit.
2017. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha páromnak megteszek szinte mindent amit kér,"

Na, itt már el is szúrtad, nem is olvasom tovább. Magadnak keresed. Kapásból, önként lefekszel lábtörlőnek, akkor miért vársz többet? Ezt, pasiként mondom.

2017. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"hol rontom el?"


Ott, hogy összekötöd az életed egy önző segglyukkal, aki nem szeret (maximum mondja, de mindig azt kell nézni, ki mit tesz, nem pedig azt, hogy mit mond, mert pofázni bárki tud) és még azt hiszed, hogy ez a te hibád.


A legfontosabb, hogy tanulj önismeretet, állj a lábadra egyedül és találd meg azt, ami igazán boldoggá tesz párkapcsolaton kívül. Ezt a kapcsolatot egyértelműen zárd le, mert jobb nem lesz, de ne ugorj azonnal a következőbe, először magaddal törődj, magadba fektess be. Találd meg a célod, legyen előtted egy tiszta kép arról, ki vagy és hová szeretnél jutni. Az önismeret azért is nagyon fontos, mert segít felépíteni magadban azokat az elvárásokat, amik elengedhetetlenek számodra egy boldog és kiegyensúlyozott kapcsolathoz (mielőtt valaki félreértené és hőbörögne, nem anyagiakról vagy külsőségekről beszélek).


Tiszteld saját magad annyira, hogy nem alárendelt félként lépsz egy kapcsolatba. Ha nem szereted és tiszteled magad, senki más sem fog. Sok sikert.

2017. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Na álljunk már meg egy szóra!.....


Nehogy már fikázzátok itt szegényt'

'-a kérdező csak meg akart felelni!

-Ha itt valaki írja,hogy párkapcsolati gondja van rögvest megy a fröcsögés,hogy NEM TETTÉl MEG MINDENT!...


Akkor most honnan tudja mi a helyes?


Húsz éve vagyok feleség,én is sok mindent megteszek...-mondjuk alázatos nem vagyok.

Az én példám nem is követendő,mert olyan vagyok mint az időjárás'főleg az áprilisi:)


Annyit mondhatok egy kapcsolatra sem kell rágörcsölni,mert ha működik a dolog az nem a fárasztó teperés eredménye.

A pasiknak fontosak az érzékszerveik egyensúlyban tartása....

-Megfelelő formák

-Jó ízek

-Amit hallani szeretne (vonj le mindíg 40%-ot)

-Tapinthatóság mindkét fél részéről.

-Na és az illatok....

2017. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%
Seg*ből szájba is megteszed neki? Mert ha nem, akkor nem teszel meg mindent ;)
2017. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna. Ugyanígy jártam.

Valószínűleg vele van baj, nem veled. Legalábbis én erre a megállapításra jutottam magamnál.

2017. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%
Az alapprobléma az lehet, hogy saját magad nem tiszteled eléggé. Interneten találsz segítséget a témában. Cikkeket, videókat.
2017. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!