Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti milyennek képzelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyennek képzelitek el?

Figyelt kérdés
Tökéletes kapcsolat ugyebár nincs, de mégis, nektek mi lenne a jó párkapcsolat ? Kort is irhattok. Köszönöm.
2017. ápr. 15. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem, hogy tökéletes párkapcsolatban élek. A tökéletes nem feltétlenül jelenti azt, hogy hibátlan. Persze veszekszünk, de a vége az, hogy megpróbáljuk megérteni és elfogadni a másikat. Ez pedig hosszútávon csak mély érzelmekkel sikerülhet. Szerintem egy ilyen párkapcsolat tökéletes.
2017. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lényeg a kommunikáció. Tehát, hogy képes legyen mindkét fél mindent megbeszélni, higgadtan, és gondolkodó ember módjára. Meg hogy a párjától ne a csodát várja, legyen úgymond reális képe a másik nemről, a kapcsolatokról, ne legyenek olyan elvárásai, amiket a másik fél nem tud teljesíteni. Fontos az alkalmazkodóképesség, és az érettség (ez olyan szempontból, hogy az illető tudja, hogy mit akar. Meg akar-e állapodni, vagy nem...stb.). Ja és mivel más az egymás mellett élés, és a párkapcsolat, azért fontos az együtt eltöltött idő is (ha többre nincs idő, egy 10-15 perces telefonbeszelgetés mondjuk). Szerintem, ha ezek megvannak, a szerelemmel/szeretettel, és az elfogadni tudással együtt akkor a kapcsolat közelít a tökéletességhez, de sose éri el teljesen.
2017. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ideális párkapcsolat az ahol a felek tisztelik egymást, egyenlőként kezelik egymást, de tisztában vannak egymás erősségeivel és gyengeségeivel és ezeket figyelembe veszik. Közösek a célok és mindketten dolgoznak azon, hogy elérjék őket. Megfelelő a kommunikáció, az alkalmazkodó készség és mindketten motiváltak a problémák megoldására és a közös fejlődésre.

Szerintem az sem árt, ha van közös hobbi és valamennyi érdeklődési kör, de azért ez nem feltétlenül fontos, ha tiszteletben tudják tartani, hogy a másikat lehet más érdekli. Ezenkívül persze fontos szerepet játszik az őszinteség, szerelem,hűség, figyelmesség is, valamint, hogy lehessen a másikra számítani jóban és rosszban is.

23

2017. ápr. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!