Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is szoktátok hasonlítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktátok hasonlítani az exhez?

Figyelt kérdés

2 hónapja véget ért egy kapcsolatom, ami hát annyira nem is nevezhető kapcsolatnak,mert csak próbálkozás volt, ráadásul többször, volt benn szünet, aztán újra megpróbáltuk, hátha most majd jön az a bizonyos érzés. DE egyikőnknél se volt meg.

Még a "szakítás" (igazából csak megbeszéltük,hogy nem működik, teljesen barátsággal váltunk el) előtt egy régi ismerősömmel elkezdtünk beszélgetni és én előtte soha nem gondoltam,hogy köztünk valaha is lesz valami,mert nem is foglalkoztam vele. De egyre jobban megismerem és magamban folyamatosan hasonlítgatom az előző sráchoz. Hogy mennyivel jobban összeillenénk, mennyire más a személyisége, jobban tetszik a stílusa, sokkal több közös van bennünk, mennyire máshogy bánik velem stb. stb. Nálatok is így működik, ez nem baj? Mert úgy gondolom ,hogy túl vagyok az előzőn,így visszagondolva kicsit röhej volt,hogy azt hittük az egy kapcsolat,mert a mostani sráccal még semmi konkrét nincs,de már most jobban megbeszéljük egymással a dolgainkat mint az ex-el....

+1 kérdés: Amikor elkezdtünk beszélgetni az új fiúval,még megvolt 1 hétig a barátom és ő pont akkor kérdezte,hogy elmennénk-e vacsorázni, de nemet mondtam a barátomra hivatkozva. Azóta nem beszéltünk erről és én nem mondtam,hogy már nincs meg... Már voltunk párszor moziba és hazakísér mindig, de nem tudom most mi van, hogy mondjam neki,hogy már nincs barátom,csak nem akarok olyannak tűnni aki szakít és egyből fut a másikhoz.


Köszönöm. 20/N



2017. ápr. 17. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Gratulalok. Jol megdugadtad magad. A csavo biztosan orult hogy dugott egy jot anelkul hogy elkotelezne magat :)
2017. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami kivonatolt, rövid verzió nincs?

Nem szeretek kilométer hosszúságú barátok közt drámákat olvasgatni.

2017. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen normális az elmúlt kapcsolatokhoz hasonlítani a

jelenlegit! Aki mást mond, az hazudik. Az élet a tapasz-

talatokon alapszik. Az eddigi tapasztalatok, pedig az ex-

ek. Mindenki ezt teszi, aki azt mondja, hogy soha nem ju-

tott eszébe az exével összehasonlítani, az hazudik :)

Persze ezt mindenki tegye önmagában, ne hangoztassa, mert

az a másik számára riasztó lehet.

2017. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is, nyílván hasonlítgatjuk az exhez a jelenlegi/jövőbeli partnereinket, hiszen ez alapján lőjük be, hogy "hm igen, ő jobb mint xy volt, megéri megpróbálni" vagy éppen "hát ez még rosszabb mint xy, inkább hagyjuk". Ez teljesen természetes, egészséges és hasznos dolog.

A másik kérdésedre a válaszom, hogy szerintem jelezd neki, szimplán egy beszélgetés alkalmával, hogy "képzeld, már x ideje nem vagyok együtt xy-al" vagy ha egészen konkrét akarsz lenni, akkor jelezheted neki hogy nyitott lennél vele egy kapcsolatra.

2017. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!