Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti osszejonnetek egy haverotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti osszejonnetek egy haverotok volt csajaval?

Figyelt kérdés
Nem kozeli barát, alkalom adtan talalkoztok, és teljesen vége a kapcsolatoknak, hónapok óta külön vannak és nem szerelmes már a csajba.
2017. ápr. 21. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem pártoltam az ilyet, talán ha szerelmes lennék és viszonozva van csak akkor.
2017. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hogy utána írtad miről vam szó, mert közeli barátnál más lenne az én véleményem...


Tehát haver exével bármikor. Nincs semmilyen erkölcsi vagy bármilyen akadály benne szerintem.

2017. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja a haver még beleférne, de akkor is kínosan ügyelnék arra, hogy tiszta helyzet legyen.

30/f

2017. ápr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha készen állsz rá, hogy az alkalom adtán találkozás leredukálódik nullára.
2017. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennék akkor igen.
2017. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

HA szerelmes lennék, akkor igen. Hiszen már az exe, és eltelt pár hónap.


Én láttam közeli baráti társaságban is ilyet, persze ez már számomra kicsit fura, de ők pl meg voltak simán, barátok maradtak, és nem foglalkoztak az exekkel.

2017. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!