Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek olyan nőt/lányt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőt/lányt aki szinte minden fiúnak bejön? Hogy lehet valaki ilyen tökéletes?

Figyelt kérdés

Én ismerek ilyet ,tökéletes. Nagyon szép, gyönyörű arca van. Hatalmas zöld szeme van, kis pisze orra szép formájú tökéletes ajkak, mellette ovális arcformája van, mellette bronz barna bőre mert félig ausztráliai és nem ,nem szoláriumozik , ,egyszerre tud kislányosan is hatni és nőiesnek is egyszóval tökéletes. Szép bőre is van, szép hosszú haja, és ujjai , sokat sportol szinte mindenben jó. Nagyon jól is öltözködik és mindig jó illata van. Emellett nagyon okos is osztályelső és kedves az emberekkel, nagyon jó humora van és olyan magabiztos. Olyan különleges más mint a többi lány, teljesen más dolgok érdeklik olyan inspiráló. Ha meglátom majd kiugrik a szívem a helyéről. most épp szingli 7 évig volt együtt a barátjával akit egyszer sem csalt meg. Minden fiúnak bejön akit ismerek.


Fogalmam sincs én tök átlagos fiúként hogyan érhetném el azt, hogy egyszer olyan barátnőm legyen mint Ő. Biztos van még pár darab ilyen egyed valahol :( De túl szép ez nekem, hogy igaz legyen, hogy valaki ennyire hibátlan az nagyon nem fair. Az előző barátja is a leghelyesebb fiú volt a suliban modellkedett is meg minden, mellette jól is tanult és állítólag jófej volt.

Persze gondolom semmi esélyem, hogy a "helyébe lépjek" de ha ismertek ilyeneket mint akiről írtam akkor mégis mivel lehet szerintetek egy ilyen nőt megfogni? Mondják, hogy ő is csak olyan mint a többi ember de ez nem igaz! Hallottam már beszélgetni és ő tényleg teljesen más mint a nők 99%-a.


2017. ápr. 26. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy xDD Körülbelül mintha egy nyolcéves kisfiú leírta volna a mamáját. Hány éves vagy?


Válaszolva a kérdésedre: nem, nincs olyan nő, aki minden férfinak tetszik. Mindenkinek más az ízlése. Neked most nagyon tetszik ez a lány, ezért azt hiszed, hogy mindenki másnak is, és versenyezned kell velük. Majd nemsokára rájössz, hogy az a lány sem annyira különleges, csak most látod annak. Hidd el, nem egész életedben ő fog tetszeni.

2017. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!