Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem tul magam ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem tul magam ezen az érzésen?

Figyelt kérdés
Volt nem egy pasi az êletemben akik jószivűek és rendesek voltak velem ellenben én eltaszitottam magamtól mindegyiket!Most léptem ki egy rosszulműködö kapcsolatbol amiben csak szendvettem nem keveset!És már nem egyszer volt olyan hogy rendes pasikat utasitottam vissza!

#nő #szerelem #pasi #megcsalás #vita #társkeresêsi problémàk #hűtlensêg
2017. ápr. 27. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen érzésen? Próbálj már légyszives érthetően megfogalmazni egy kérdést.
2017. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így jártál, meg is érdemelted. Hol a probléma?
2017. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A problêma az hogy ezek a dolgok megismétlődtek megismertem egy pasit elutasitottam vmijen okbol kifojolag aztàn talàltam más pasit aki csak kihasznàlt !
2017. ápr. 27. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert nem tudatosan választasz párt, hanem puncibizsergés alapján. Kislány vagy.
2017. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!