Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, mit takar a 'tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit takar a 'tőlem jobbat érdemelsz' duma?

Figyelt kérdés
Mikor ezt mondjátok, mi van a háttérben?

2017. máj. 5. 23:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Mással is akarok dugni, amit te nem fogadnál el, ezért inkább bekamuzok valamit.
2017. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Heart of Darkness ***** válasza:
84%
Valójában semmi jót nem takar. Ha van egy lány aki iránt vannak komoly érzelmeim és szeretem őt, akkor nem mondok neki ilyen hülyeségeket, hogy "tőlem jobbat érdemelsz".
2017. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

'tőlem jobbat érdemelsz'= "tőled jobbat érdemlek"

30/f

2017. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
"Félrekúrtam, és/vagy félre akarok kúrni."
2017. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez: Nem szeretlek eléggé, csak dugni használtalak, de már letelt az időd.
2017. máj. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Kapcsolatban: Hatalmas disznóságot követtem el amiről jobb, ha nem tudsz így legyen elég ennyi.

Ismerkedésnél: Taszítasz, de nem akarom letörni az egódat és megbántani téged.


Ám az is lehet, hogy ilyenkor arra vágyik a férfi, hogy ezzel a titokzatossággal keltse fel a nő érdeklődését.

Nem tudok rá pontos választ adni mert nem szoktam ilyen baromságokat hangoztatni.

2017. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

"Nem tudok rá pontos választ adni mert nem szoktam ilyen baromságokat hangoztatni."

Ugyan arra fut ki, mint amikor a bombázó csaj áll a tükör előtt és a pasi jelenlétében fennhangon vergődik, hogy jajj ő mily rút. Persze, ha játszmázást értünk alatta.

30/f

2017. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 AchromaticSmarties ***** válasza:
91%
"Olyat érdemelsz, aki vonzódik hozzád."
2017. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem tettszel eléggé.
2017. máj. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

De sok rosszindulat! Szerintem az is lehetséges, hogy kisebbségi komplexusa van, vagy mondjuk szubmisszív, és tényleg jobbnak, többnek, értékesebbnek tartja a nőt magánál. (Lehet, hogy a nőnek több iskolája van, többet keres, jobb családból jön, talpraesettebb, vagy bármi, és ezért alakul ki valamiféle "kevesebb vagyok nálad" érzés a férfiban.)


Szerintem ez is egy legetőség, nem kell rögtön és kizárólag a félrekefélésre gondolni.

2017. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!