Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vigyek a lány apjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek a lány apjának bemutatkozáskor?

Figyelt kérdés
Hétfőn találkozom a barátnőm szüleivel, Az anyukájának egy csomag bon bon (ferrero) ra gondoltam hogy adok, az apukájának pedig valamilyen italt. Bor, vagy mit vehetnénk az apjának ?
2017. máj. 6. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Pálinkát !!! Házit!
2017. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A párom apukámnak egy jófajta bort vitt, tőlem kérdezte, hogy milyen fajtát szeret. Szerintem ez teljesen megfelel, apumnak is pozitív volt a dolog
2017. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is egy jófajta borra gondoltam. Kérdeztem a barátnőmet hogy mit szeret az apukája milyen bort, amire ő egyből mondta nehogy vegyek valamit mert nem kell. De persze nem tudnék üres kézzel beállitani, főleg hogy első találkozás velük, nem azért hogy lenyügözzek valakit, de ez igy szép szerintem, egy bon bon és egy bor igazán bele fér, márcsak udvariasságból is.
2017. máj. 6. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:
3/: persze, hogy ezt mondják, de aose hidd el :) Nem illik üres kézzel menni és pont.
2017. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen akarsz valamit, akkor tényleg bort szokás.

Egyébként szerencsére ez a kötelező ajándék a szülőknek kihalóban van, egyre kevésbé elvárás.

2017. máj. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Számit hogy vörös vagy fehér bor ? illetve édes, vagy milyen legyen, na meg hogy mikori azaz 1900... valamennyi vagy az évjárat mindegy ?
2017. máj. 6. 10:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy pozitív terhességi tesztert
2017. máj. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!