Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak rám nemigaz a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak rám nemigaz a szerelemben?

Figyelt kérdés
ugy szokták mondani"működik köztük a kémia",meg azt is olvastam többhelyen hogy az orrunk,szaglásunk is követi a szerelet,tehát akit szeretsz,annak a szagát is finomnak érzed,ha beleszagolsz pl az izzadt pólójába finomnak érzed,de akit nem azt büdösnek.nlapontforditva van.4 éve együtt vagyok barátommal,de még most is ha meglátom kiöltözve ha haverokkal vagyunk valahol,elolvadok tőle,és mázlinak gondolom,hogy elég vagyok neki,és hogy velem van,bárkit látok,ő a leghelyesebb,mégis az első perctől hogy járunk nem birom elviselni a szagát ha izzad olyan jellegzetes.viszont van egy közös haverunk,10 éve ismerjük,elég vézna,esküszöm mg az izzadságát is illatosnak érzem,pedig tőle ndorodnék ha meg kéne csókolnom,vagy hozzáérni..hogy lehet ez?
2017. máj. 12. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:

nem mindenki gerjed az izzadságra.

Én pl egyik bnőm zokniját, meg izzadt ruháit sem szagolgattam soha.

Számomra ez nem izgató.

Attól viszont még lehet kémia. Csak feromonok formájában.

2017. máj. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "kémia" nem ezt jelenti, hanem egy olyan anyagot, aminek nem tudatosan érzed a szagát.

A nők megérzik a férfi immunrendszerét, és az a férfi vonzó számukra, amelyik jó távol áll tőlük ebben. Ha egyforma az immunrendszeretek, az nem jó a gyereknek, ezért nem leszel szerelmes egy ilyen férfiba.

2017. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!