Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg Neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg Neki, hogy terhes vagyok, ha amúgy felesége van?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel viszonyunk van 3 éve.

Tudom, ez helytelen, nem kérek k..zást, attól nem oldódik meg a helyzetünk.

Ő akart többet is, de én közöltem, hogyha elhagyja miattam a feleségét, vége mindennek közöttünk, mert nem akartam én lenni az, aki tönkretesz egy házasságot. Viszont pénteken megtudtam, hogy terhes vagyok, még csak 6 hetes. El kell neki mondanom, de fogalmam sincs, hogyan...

Ugyanis rengetegszer beszélgettünk arról, hogy ő mennyire akart gyereket, évekig próbálkoztak is, de aztán kiderült, hogy a felesége meddő. Ez kb. 6 éve derült ki, szóval már elfogadta, de mondta, hogy hiába van meg anyagi tekintetben mindene, az összes luxusról lemondana egy saját gyerekért cserébe. Mégis félek elmondani, hiszen nem így terveztük és védekeztünk is folyamatosan.


2017. máj. 21. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
És te mint szándékozol tenni? Megtartod? Ha igen, egyedül neveled fel?
2017. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Ezek szerint nem védekeztetek. Nem senki ne mondja, ha valaki normálisan védekezik, akkor hogy lesz terhes??
2017. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
ezek után úgyis tönkremegy a házassága, előbb vagy utóbb.legalább magadnak ès a születendő gyerekednek add meg akkor a boldogságot.gyertek össze! nem kèrdès!
2017. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen, megtartom akkor is, ha egyedül kell felnevelnem.

24 éves vagyok, nem vészesen fiatal és nem is középkorú, hogy gond legyen egy kisgyerek felnevelése.

Az anyagi biztonság megvan, így a pénz sem probléma.

2017. máj. 21. 13:57
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

"Mert nem én akartam lenni az, aki tönkretesz egy házasságot".

Az jobb, hogy 3 éve folyamatosan veled csalja a feleségét? Nekem ez sokkal fájóbb lenne, mintha csak szimplán otthagynának valaki másért. Ez a megalázás tetőfoka szerintem.


Amúgy meg egyszerűen megmondod neki, hogy terhes vagy. Aztán majd együtt kitaláljátok, hogy hogyan tovább.

2017. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer már feltetted ezt a kérdést, amiben azon gondolkodtál, hogy megüzened neki.

A házasság nem miattad ment tönkre, ne játszd a rendes lányt...

2017. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igen, csak akkor nagyon szörnyű privátokat kaptam, ezért írtam az adminoknak, hogy inkább töröljék, mielőtt szétszednek a Gyerekvállalás témakörben. :)


Gondoltam itt kicsit több sikerrel járok.

2017. máj. 21. 14:05
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Hát egyszerűen megmondod neki és kész. Előbb -utóbb úgyis kiderül, akkor meg kár húzni.


Viszont két opciót látok:

-vagy most hagyja ott az asszonyt, aki amúgy is kirakná szerintem, ha megtudja, és menne hozzád. Na most akkor tönkretetted a házasságot.

-vagy felneveled full egyedül úgy, hogy a pasi neje nem fog tudni róla, de valószínű, a pasi sem látogatná ezek után, de téged sem.


Hát nem tudom, melyik a szimpibb, ha meg akarod tartani. Azért egy gyerek felelősség is...

2017. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki és kész,mi olyan nehéz ezen ? Már 3éve vagy szerető szerepkörben,nem mindegy ?
2017. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

Azt áruld már el, hogy miért ragaszkodsz a még meg sem született gyerekhez.

Ha elmondod neki akkor valószínűleg a házasságának ígyis-úgyis vége lesz. Netán így akarod magadhoz láncolni?

Maradjunk annyiban, hogy mindketten gerinctelen férgek vagytok....

2017. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!