Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

előfordult már veletek h szakítás után, mindenhol a volt szerelmeteket vártátok, hogy hátha összefuttok vele. vagy pl. egy motoros jön és egyből azt gondolom hú hátha ő az, de nem., vagy a metró megállóban nézem az embereket hátha előbukkan valahol... várom hogy egyszer csak rámköszönjön valahol.

de sehol se bukkan elő soha, bármennyire is várom:(


Veletek volt már ilyen kínos szitu?Mit tegyek h ne várjam már mindenhol a jelenlétét, hiányát?



2017. máj. 24. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem nem volt ilyen...
2017. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy is szól a mondás? "Akkor jössz rá igazán, mennyire fontos volt neked a másik, ha már elvesztetted."
2017. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor egyáltalán nem akartam összefutni vele akkor pont összefutottam. Amikor szerettem volna vele "véletlenül" találkozni akkor soha.
2017. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mai napig ha hallom annak a bizonyos járműnek a hangját,Rá gondolok.Régóta nem találkoztam vele,mostanában sem,előtte sem.Ami nem is baj,mert csak sebeket tépne fel.
2017. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!