Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, titeket mi fog meg 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket mi fog meg 1 férfiban?

Figyelt kérdés
Milyen külső vagy belső tulajdonság? Írhattok példákat is a saját életetekből meg,hogy mitől szerettetek bele egy férfiba.
2017. máj. 28. 07:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Akibe beleszeretek, az garantáltan nem itt kérdezi :D
2017. máj. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenkiben mas szemelyiseg jegy fogott meg ...

Meg nem volt ket hasonlo pasim

2017. máj. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban a határozottság :) Mindig nagyon magabiztos, szókimondó pasikba szoktam belezúgni. Persze csak ha ehhez olyan külső is társul, ami tetszik(180-190 cm, kissé izmosabb, szálkásabb alkat, számomra helyes arc).

21N

2017. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kitartóan szerelmes:)
2017. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Luxus autó, luxus lakás, kigyúrt test, sok pénz.

EZ a minimum: https://www.youtube.com/watch?v=89H6E5wxI8g

2017. máj. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészséges magabiztosság, kezdeményező készség, hogy tiszteljen mint nőt, legyen udvarias, jó humor stb. Külsőre a szép szemek tudnak megfogni, de akármi megfoghat, nem kell szupermodell "tipikus jó pasinak" lennie.
2017. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elolvadok a kék szemektől. Ennek ellenére sosem volt kék szemű párom. :D De nagyon vonz. Illetve az, ha törékenynek tűnhetek mellette. Nem vagyok Tank Tina, de 170 centivel és kicsit izmosan azért nem olyan egyszerű. Szóval én szeretem, ha valaki jó magas. De nyilván nem ez fog számítani, ahogy a kék szem sem, ezek csak olyan kis extrák, amik jók, ha vannak, de tökéletesnek lehet lenni a szememben nélkülük is.:)


Belsőre nagyon-nagyon szeretem az intelligenciát, a határozottságot, azt, ha van véleménye dolgokról (ezzel feltételezem azt is, hogy szokott gondolkodni közéleti vagy életvezetési témákról, esetleg állást foglalni valami mellett, alapos megfontolás után), nagyon vonzónak tartom, ha egy férfi képes szépen kifejezni magát és elmondani a gondolatait, később az érzéseit és nincsenek nála tabutémák, vagy amikről nem akar beszélni. Szeretem a sokrétű, mindenre nyitott embereket. Illetve, alapvetően toleráns embernek tartom magam, aki igyekszik mindenben a maga szépségét és hasznát meglátni. Örülnék egy ilyen partnernek, aki nem dúl-fúl, nem szitkozódik és nincs benne semmi kicsinyes rossz érzés. Nekem sincsenek pl. ellenségeim, nem utálok senkit. Jól esne, ha valaki így állna az emberekhez. Én legalábbis nagyon fel tudok nézni arra, akiben megvan ilyen szinten az empátia és felül tud emelkedni a dolgokon. De ugyanilyen "szuperszexi" dolog számomra az önirónia is.


Szeretném én is ezt nyújtani a kedvesnek és szeretném, ha úgy érezné, hogy a kapcsolatunk mindkettőnket feltölti és nem lehúzza. Épp ezért, szerintem aki emberileg "kellemes", abba totálisan bele tudnék szeretni, mert nekem erre van szükségem a magánéletemben.:)

2017. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!