Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti minden nap beszéltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minden nap beszéltek a párotokkal, ha nem találkoztok napi szinten?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk chaten, telefonon, sms-ben, akárhogy. 3 hónapja vagyunk együtt, kezdetben minden nap beszélgettünk, rengeteg közös témánk volt, de nagyon keveset tudunk találkozni. De mostanában nem írunk minden nap. Nekem ez beindít egyfajta pánikrohamot, hogy megunt, már nem érdeklem annyira, mint eddig. Másoknál hogy van, mennyit beszéltek egymással?

25/L


2017. máj. 31. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden nap beszélünk mert nem adott a helyzet arra, hogy túl gyakran találkozzunk. Mondjuk mindketten beszédesebbek vagyunk, este szoktunk telefonon beszélni ha tudunk, persze ha dolgozik vagy valahol van az más téma mert akkor persze nem várom el hogy folyton írjon vagy hívjon. Mondjuk ha eddig meg volt az igénye az ilyen napi kontakra akkor az elég érdekes, valami megváltozott benne az tény. Meg kéne beszélnetek, mert amikor nekem ilyen volt, rendre kiderült, hogy megunta, szakítani akart csak gyáva volt, volt más stb.

25/N

2017. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi nem írogatunk mert azt utálom. Ha nap közben nem is, de minden este beszélünk telefonon , muszáj hallanunk egymás hangját, hogy megnyugodjunk, hogy minden rendben.
2017. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 éve 200 km-es távkapcsiban vagyunk. Heti egy nap tali a két város között félúton, ha meg jó, akkor egymásnál.

Igen, minden nap beszélgetünk, bár volt úgy, hogy munkája miatt nem tudunk. Skype-on videóchat, meg fb üzi, ha nem tudunk skype-olni.

2017. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1 éve vagyunk együtt a párommal és nem megy le úgy a nap, hogy ne beszélnénk minumum telefonon. Egyébként hetente tudunk találkozni, hol több napra, hol csak egy éjszakára. (én műszakozok, Ő meg nem és a műszakom 4 nap meló, 4 szabad, így folyton tolódik)


25/F és 40/N

2017. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is beszélünk minden nap, ha többre nincs is idő vagy lehetőség (pl külföldön voltam munka miatt), egy kis helyzetjelentést akkor is adtunk. Viszont ne másokhoz hasonlítsd a kapcsolatodat, és ne azért pánikolj, mert másoknál máshogy megy. Vázold fel neki az érzéseidet, mert ez pontosan olyan dolog, amiben csak ti ketten együtt tudtok megoldást találni.
2017. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Mi nem mindig beszélünk. Pontosabban telefonon soha, utálok telefonálni, facen szoktunk írni,d e van hogy kimarad 1-2 nap.
2017. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindennap beszélünk, 4éve vagyunk együtt. (Nem tavkapcsolat)
2017. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%

szerintem tök alap, hogy megosztják a párok a napi dolgaikat akár egy rövid üzenetben egymás között.

én fel sem fogom hogy telhet el több nap is úgy, hogy nem beszélnek abszolút.

ez max azoknál trendi akik csak dugni járnak össze de kapcsolatnak titulálják azt ami köztük van. mert valljuk be akit szeretünk azt keressük, és jólesik tudni mi van vele. nekem is volt már mindenféle kapcsolatom, táv meg ritkán találkozós is, de minden nap munka után ha nem tudtunk találkozni akkor legalább írtunk egymásnak vagy beszélgettünk telefonon.

2017. máj. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
utolsó: Köszönjünk szépen, nekünk megfelel az, hogy nem számolunk be még a sz.rásunkról is egymásnak, attól a több vées kapcsolatunkat elég komolynak tartjuk. Tudod ahány ház, annyi szokás. Számomra meg ez a minden nap telefonálo, meg beszámolok arról is, hogy mit ebédeltem nem ér fel egy komoly kapcsolattal, csak vmi dedós tinirománccal, azok szokták ezt csinálni
2017. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A komolyabb kapcsolataimban beszéltünk minden nap valamilyen formában. Chat, sms, telefon. Nekem szükségem van a napi kontaktra azzal akit szeretek. Nem azt mondom egész nap, de pár mondat hiányzik, hisz hiányzik.
2017. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!