Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti értitek, hogy hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek, hogy hogyan lehet a szerelem érzésébe szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Nekem ez nem teljesen világos. És hogyan tudod megkülönböztetni, hogy az illetőt szereted, vagy a "szerelembe vagy szerelmes"?
2017. jún. 12. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem érthető. Kétszer voltam szerelmes, és örülnék, ha megint az lehetnék, mert csodálatos olyankor az élet. Minden jó, és motivált vagy. Megy előre az élet, a vizsgák megvannak, a nap süt, ha esik az eső is király. Minden jó, mert ő ott van. stb.

Szerelmesnek lenni az a rószaszín köd szerintem. És intravénás boldogság.

2017. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"az illetőt szereted, vagy a szerelembe vagy szerelmes"

Keress egy "melyiket válasszam" típusú kérdést, és írj privátot a kérdezőnek. ;)

30/f

2017. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Hormonok csinálják az agyban a szerelem érzését. A drogosok sem a kábszert szeretik, hanem az érzést, amit ad.
2017. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság rengeteg ember szenved szerelemfüggőségben, beteg egy dolog, mint a drogosok.
2017. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:
Ha a szerelembe vagy szerelmes, akkor az embert, aki tetszik, felruházod mindenféle tulajdonságokkal és ebbe az illúzióba szeretsz bele. Míg ha magába az emberbe vagy szerelmes, akkor látod a jó és a rossz tulajdonságait is, amik valóban az övék és ezekkel együtt szereted.
2017. jún. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!