Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondják azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy a Szerelem pont olyan, mint amikor az ember megeszik egy tábla csokit?

Figyelt kérdés
A csokitól nekem még sohasem volt gyomorgörcsöm, étvágytalanságom, álmatlanságom, ízületi fájdalmam, végtag remegésem, apátiám. Csak én gondolom úgy, hogy aki egyetért ezzel az állítással, az még sohasem volt Szerelmes?
2017. jún. 24. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan az, csak olyanba még nem voltál szerelmes aki elfelejtette említni, hogy van egy nagydarab hapsija. Simán produkálja a tüneteket amiket írtál sőt! Olykor a fogaknak is árt :D

30/f

2017. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott egy kedves történet...

Még az első kapcsolatomban voltam, ami ilyen kis béndzsa volt... Az akkori barátom azt mondta nekem: "úgy érzem magam, mikor veled vagyok, mintha pillangók röpködnének a gyomromban".


Én ezt akkor totál nem tudtam hova tenni.. csak mosolyogtam és ennyi... hogy ez most jó vagy rossz? Számomra akkor nem derült ki. :)


Aztán pár évvel később, amikor igazán szerelmes lettem, akkor ezt éreztem... és valahogy úgy tudatosult bennem, hogy ez jééé tényleg olyan, mintha pillangók röpködnének a hasamban :)

Ez a csokis dolog is majd egyszer ilyen lesz neked :)


32N

2017. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor bezabálod akkor rohadt jó,aztán pár óra múlva megcsömörlesz és az egész estét a budin erőlködve töltöd.
2017. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok a válaszaitokért, de szerintem egyikőtök sem tudja, hogy a kérdésem miről szólt! De tényleg köszönöm, hogy válaszoltatok!
2017. jún. 24. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak a meggyötört szerelmibánatosok mondják, akik nem tették túl magukat rajta, illetve az örök szüzek.


Voltam én is szar kapcsolatban, mosták fel velem is a padlót érzelmileg, de voltam normális emberbe is szerelmes. Egy jó kapcsolat egy vonzó csomagba burkolt barátság ideális esetben. És ha a szerelem elmúlik, az ember még tisztelni fog és szeretni. Vagy ha szeretni nem is, tisztelni annyira, hogy korrekten zárja le a szép közös éveket/hónapokat. Aki nem így tesz, az meg gyökér, de ne emiatt büntessük már a többit, meg legyen világfájdalmunk...

2017. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!