Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan kérte ezt rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kérte ezt rajtam számon szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel napi szinten beszélek neten és leírtam neki, hogy érzek íránta valamit és kiderült, hogy ez kölcsönös. Többször hívott engem találkozni, de folyton tereltem a témát, amíg elkezdtünk veszekedni ezen.Sosem volt még barátok, lehet ezért nem tudom mit kéne csinálnom. Szerintetek is baj, ha több hetes ismeretség után sem megyek el vele sehova? Jogosan haragudott meg ezért rám? 18/L

2017. jún. 28. 01:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

jogosan

akkor mi a szarnak beszlész neki az érzéseidről, ha nem talizol vele?


18 évesen nem lehetsz ennyi mulya, bakker.


te félsz tőle?


menj apácának!

2017. jún. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy. Inkabb meg wowozzal
2017. jún. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, jogosan.
2017. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jogosan, bár jobban tenné, ha soha többet hozzád se szólna.
2017. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nem egy 14 éves kis csitri vagy már, nem kellene húznod a másik agyát.
2017. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 acelsziv ***** válasza:
Senki se szereti ha szórakoznak vele. Te pont ezt teszed a sráccal. Mondd meg neki, hogy igen vagy nem de ilyet ne csinálj.
2017. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy gyáva kislány vagy, és keressen mást, mert te nem is gondolod komolyan vele. Pont.
2017. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!