Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy lány aki tetszik nekem és én is úgy vettem észre, hogy tetszem neki. Korábban már egyszer leültem mellé a vonaton beszélgetni de ehhez is nagyon össze kellett szednem a bátorságomat. Amikor beszélgettem vele állandóan a haját igazgatta, láttam rajta, hogy zavarban volt meg olyan is elő fordult, hogy amikor sétáltak a barátnőjével akkor a barátnője hátra fordult és hosszasan rám nézett. Az a baj velem, hogy a közelében állandóan nagyon ideges leszek, meg sem tudok szólalni és nagyon zavarban vagyok. Azért nem merek vele beszélgetni mert sajnos nem vagyok a szavak embere nagyon visszahúzódó, szótlan fiú vagyok és attól tartok, hogy ha beszélgetnék is vele akkor meg sem tudnék szólalni.


Hogyan tudnék ezen változtatni?


Válaszaitokat előre is köszönöm.


2017. jún. 29. 16:24
 1/4 Dominik_Z válasza:
100%
Ha zavarban volt akkor neki úgy vagy jó ahogy..... Csak add magadat. Beszélgessetek akármiről :)
2017. jún. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm szépen a válaszodat :)


Megpróbálom összeszedni magam és beszélgetek vele ha holnap találkozom vele. Csak egy valami keserít el, ha holnap nem láthatom akkor legközelebb talán majd csak szeptemberben találkozhatok vele :(

2017. jún. 29. 19:56
 3/4 A kérdező kommentje:

Amikor másodjára leültem mellé akkor megkérdeztem, hogy hogy van mi újság és ő csak annyit válaszolt, hogy elvagyok de közben nem nézett rám. Azt hittem, hogy megbántottam valamivel vagy egyszerűen nem is érdeklem de sajnos rákérdezni nem volt bátorságom. Azóta nagyon sokszor láttam de észrevettem, hogy úgy viselkedett mintha észre sem vett volna, mintha nem is ültem volna a vonaton, de amikor köszöntem neki akkor mindig visszaköszönt. Lehet, hogy ő is olyan szégyellős mint én. Olyan is előfordult, hogy amikor sétáltak a barátnőjével és amikor messzebbre értek akkor a barátnője visszanézett és hosszasan rám nézett. Sokszor kerestük egymás tekintetét de amikor a közelemben volt akkor meg sem tudtam szólalni, izzadt a tenyerem, el voltam pirulva, egyszerűen meg sem tudtam szólalni és csak ültem ott bambán. Rájöttem, hogy velem két baj van: nincsen önbizalmam és az önértékelésemmel is problémák vannak. Mindig azt éreztetem magammal, hogy kevés lennék én hozzá, mit akarok én tőle mi egy külön világ vagyunk és ez nagyon elkeserít. Ha nem láthatom akkor nagyon hiányzik egész nap csak ő rá tudok gondolni, akkor voltam a legboldogabb amikor ha csak egy kicsit is de láthattam. És most, hogy legközelebb már csak szeptemberben láthatom nagyon elkeserít, olyan is előfordult már többször is, hogy eleredtek a könnyeim. Tudom, hogy saját magamnak köszönhetem, hogy nem mertem odamenni hozzá és beszélgetni vele de igazság szerint féltem attól, hogy visszautasítana. Mivel a szavak embere sem vagyok sajnos meg eléggé visszahúzódó csendes fiú vagyok így attól is féltem, hogy nem tudnék vele miről beszélgetni. Sajnos beszélgetni vele nem tudok az interneten keresztül sem. Nagyon elszomorít de bele kellesz törődnöm, hogy ilyen bamba voltam :( Sajnos az interneten keresztül sem tudom felvenni vele a kapcsolatot.


Azt szeretném kérdezni, hogy ezen a hozzáállásomon hogyan tudnék változtatni mert meg szeretnék változni, hogy ne legyek ilyen " bamba ". Azon az érzésen hogyan léphetnék tovább, hogy ne úgy álljak hozzá, hogy kevés vagyok én hozzá?

2017. júl. 8. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj gyakorolni, tenni ellene, legyőzni a félelmedet.
2017. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!