Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régen kedvelt de most nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen kedvelt de most nem tudom mi történt vele talán kiábrándult belőlem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 1 éve fűzök (volt barátja azért tartott eddig).

Szóval egy helyen dolgozunk és először csak játszadoztunk egymással. Flörtöltünk de semmi komoly. Tudtam hogy esélyem sincs nekem nem volt semmim és hát ő szereti a "luxust". Ezért semmi komolyat nem akartam. De többet beszélgettünk , meg kedveltem. Elhívtam bulizni , meg egy két helyre. Néha bele ment a találkozóba (de nem kettesbe hanem társasággal). Jól el voltunk. Mindig mondtam neki miért van a barátjával hiszen semmibe veszi őt. De nem hallgatott rám. A munkahelyen mindig figyeltük egymást, néha már kellemetlen volt és mentek a szemezések. Eközben elég jó pozíciót értem el a cégnél. Ami nehéz volt. És anyagilag is nagyon jól össze szedtem magam. És ekkor szakított a barátjával. Nagyon örültem. Meg hallgattam persze, gondoltam hogy nem jövünk össze, úgy voltam vele hogy kell neki egy kis idő. De elég hamar fel ajánlotta hogy fussunk össze többet stb. Elhívtam egy buliba . Nem jött el mert fáradt volt. Lényegtelen. De ez kb 2-3hónapja történt. Azóta azt veszem észre hogy próbál kerülni. Arra gondolok azért mert túlzásba vittem a munkamániámat. Egyre több dolgot értem el. Eleinte volt versengés köztünk de én nem ismerek határokat ha munkáról van szó. És ez engem is megváltoztatott. Komolyabb lettem és ambiciózus , sokat foglalkozok a jövőmmel. Ami első sorban neki köszönhető. De fogalmam sincs hogy miért távolodott el tőlem már lassan barátként sem kezel. Sőtt átnéz rajtam. Miért ? Mit tettem hogy ezt érdemlem? És mit tehetek hogy ez változzon?


2017. júl. 4. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora rib..c az a làny!

Hagyd inkàbb,ha az elején nem kellettél neki,most se fogsz.

2017. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szar dolog ezt kimondani,de régen sem látta benned a férfit,és most sem érdekled.Tök mindegy,mid van és mit értél el,nem akar tőled semmi komolyat.
2017. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne fűzzél nőt egy éven át.

Totál időpocsékolás.

Ha kellesz neki, akkor majd úgy intézi.

2017. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!