Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy szerelmes vagyok-e vagy sem? Párommal élek! Mégis mason fantáziálok egésznap. Egy barátságról van szó.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 3 hónappal ezelőtt fel regisztráltam egy társkeresőre, Persze barátok kérése érdekében! Megismerkedtem egy sráccal! Nagyon élveztem a társaságát és valószínű ő is az enyém ""De viszont többször próbált engem le rázni pl: Ki tálalt valamit, Szerelem első látásra, szerelmes belém, És mikor találkoztam vele személyesen azt mondta hazugság! Aztán írt nekem , azt mondta tényleg szerelmes csak úgy érzi reménytelen. Sokszor mondta hogy hagyuk egymást nem mondja el a saját problémáit! Pedig mindig érdeklődöm.. én úgy veszem eszre nem nyílt velem és nem őszinte! Egyszer mikor el utazott minden órában fel hívott mert hallani akarja a hangom ( ezzel az indokkal )

Mondta nekem szeret nagyon s engem akar ! Szerelmes belém. Kb ez ment egy 3-4 napig aztán hirtelen ismét el tünt. És ismét felbukkant.

Persze amit én érzek iránta még én sem tudom ! Mivel ha találkozok vele akkor megőrülök érte s ő ölelget puszilgat csipkedlődik és kéri hogy maradjak vele ! Igazából nem tudom mik a szándékai velem szemben. Ha nincs velem egésznap rá gondolok és rajta jár az eszem ! Másra nem tudom gondolni! És mindezek ellenére van egy több mint 2 éves kapcsolatom ! Együtt is élek párommal! Párom tudja hogy szoktam azzal a illetővel beszelni , Írni. De azt nem hogy egésznap másra nem tudom gondolni csak a másik pasira!-félék el hagyni párom

Mert ha nem vagyok vele érte sírok és ő keress ez valószínű azért van mert kötődök hozzá ?????

Vagy mert szeretem ???

....túlléptem már pár szerelemen az életben. Volt rossz jó de ilyen hosszú nem ! Párom volt már nagyobb vitánk is nagyon el fajult!

Nem értjük meg egymást párommal úgy érzem nem szeret engem de mikor el hagyom akkor el kezd könyörögni szol hozzám ezekkel a szavakkal ( más lesz minden , én változtak meg csúnyán beszelek vele stb ) Mindig mindenért engem hibáztat! Én már gondoltam arra is hogy még a másik sracc engem épít a másik rombol engem. Nem tudom mit tegyek !! Valaki tudna nekem segíteni?

Akivel együtt élek az 38 éves én meg 18 éves vagyok ! A másik srác 25. Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. júl. 7. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Már az első mondatodban hazudsz: "...regisztráltam egy társkeresőre, Persze barátok kérése érdekében!"


Ezekután mit vársz?

2017. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nem hazudok ! Igen azért regisztráltam fel ! És légyszíves ne is írj ide ha csak kritikával tudsz írni! Köszönöm.
2017. júl. 7. 13:56
 3/5 vantel válasza:
85%
Nem vagy szerelmes
2017. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Golddigger LOL
2017. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátokat hobbihoz kapcsolódóan, klubokban, sport csapatokban, és hasonló helyeken keresünk, nem társkeresőn (ahova mindenki más csajozni megy)


Magadnak hazudsz, vagy csak nekünk.

2017. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!