Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy magyarázzam el neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam el neki?

Figyelt kérdés
Segítenétek elmagyarázni ezt neki? Vannak a párkapcsolatokban viták ez teljesen természetes. De vannak olyan párkapcsolatok ahol semmi se megy. Szeretik egymást az emberek de ezen kívül semmi. Se a világnézet, se a gondolkodás, sem az érdeklődési kör stb. Vannak emberek akik egyszerűen csak NEM illenek össze. Még filmekben is látni ezekre ezer meg ezer példát. Szeretik egymást de az nem elég. Ezek a kapcsolatok a rengeteg vitán át csak kihűlt érzelmekre és szakításra vezetnek. Hogy tudnám ezt elmagyarázni neki?? Nem vagyunk együtt de én a praktikusság és a racionális gondolkodást igen csak előtérbe helyezem és egyszer szerelmet vallott. Én közöltem vele hogy nem, s azóta rengeteget "zaklatott" hogy de "miért nem?". És hiába próbálom ezt elmagyarázni neki hogy mi ilyen pár lennénk nem érti meg. Mindenre van valami teljesen ésszerűtlen, értelmetlen válasza. hogy "elég a szeretet" meg "minden kapcsolatban vitáznak". Az lehet de... Értitek amit az elején leírtam, a különbséget a két kapcsolat között. Ti hogy tudnátok ezt értelmesen, tisztán, kicsit lebutítva elmagyarázni neki? lehet velem van a baj

2017. júl. 7. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfinak kell az, hogy a nő büszke tudjon rá lenni, és tudja őt nemcsak szeretni, de tisztelni is. Ez nem hierarchia, hanem inkább egy belső elfogadás. Erre mondják, hogy felnéz rá. Ha ez nincs meg, akkor egyik sem lesz boldog. Vagy nálatok ez még működne?
2017. júl. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a másik már a zaklatás szintjéig jutott, akkor nem magyarázni kell neki, hanem leépíteni, mert ez nagyon rossz irányba vezet.


(Amúgy értem mi a gondod, és meg is értem, de ennek felfogása úgy tűnik az ő képességeit jelenleg meghaladja)

2017. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tisztelem benned,hogy elé akarsz állni,és végre megértetni vele az álláspontodat.Van,akiben nincs ennyi gerinc.Nos,ha eddig szép szóval nem ment,akkor keményíts be,és szakíts meg vele minden kapcsolatot.
2017. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer elmagyaráztad neki. És teljesen igazad van, ez így nem működne, kár is lenne belevágni. Hagyd a fenébe, ha 100x magyarázod, se fogja érteni. Ne írj neki, ne vedd fel a telefont, ne beszélj vele ilyenekről. Másból nem fog érteni. Szerintem is ez lassan zaklatás.
2017. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!