Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a szeretőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a szeretőmbe, hogyan lehetne könnyen továbblépni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


30 éves férfi vagyok, és a lehető legrosszabb forgatókönyv történt meg velem. 1-2 évig nem volt barátnőm, kellett idő, mire kipihentem az exem, plusz nem is nagyon találtam olyan nőt, akivel el tudtam volna képzelni egy komoly kapcsolatot.

Van egy kedves nő, aki 4 évvel idősebb nálam, és már 2 éve barátok vagyunk. Neki természetesen van gyereke, és férje is, akivel nem az igazi a kapcsolatuk már. Kb 3 hónapja megtörtént a dolog, bár tudom, hogy nem kellett volna, és egész idáig tartott a viszony.

Olyan élményeket adott nekem, amiket az előző barátnőim meg sem közelítettek soha. Sajnos jött is a szerelem, persze nem akarom elvenni a családjától. Csak alapjáraton is egy kicsit érzelmesebb típus vagyok, mint más férfiak. Talán hiányzik az, hogy szeressen valaki, és ezért habarodtam belé most.

Mivel van családja, ezért neki ez nem tetszik már, hogy ennyi érzelmet táplálok bele ebbe az egészbe, és kezd távolodni tőlem. Én viszont ezzel egyenes arányosan egyre rosszabbul érzem magam.

Hogyan lehetne továbblépni, hogyan lehet könnyen felejteni ilyen helyzetben?



2017. júl. 10. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én voltam ugyanilyen helyzetben,írj rám ha gondolod. Elmesélhetem. Azt is,hogyan "léptem tovább".
2017. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Na és ránk írják erre fele is hogy ösztönállatok a férfiak.
2017. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bence_ ***** válasza:
Képtelenség elvenni a családjától. Ha veled akar élni veled fog. Ha ez jó neki akkor meg az ilyen kapcsolatokat fogja folytatni.
2017. júl. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell menekülni, neked adom a Krisztát :D

Nekem is van más... ;)

2017. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!