Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális a családalapításra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a családalapításra gondolni ilyen hamar?

Figyelt kérdés

Szòval megismertem egy srácot, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyunk, sok a közös dolog bennünk...

Bár még nem járunk, de ùgyérzem kölcsönös a szimpátia!

Szòval ez a srác beszélt nekem az egyik családi tradiciòjukròl, hogy minden fiù a családban örököl valami dédpapai örökséget ecc. és akkor kibukott belőlem, hogy neki is majd oda kell adni azt a fiának...

És akkor arra gondoltam, hogy az akár a mi közös gyerkünk is lehetne...

Jò, persze ezt nem mondtam ki hangosan, de rögtön megfordult a fejemben, és most olyan totál hülyének érzem magam, hogy egyeltalán ilyenre gondoltam vele kapcsolatban. Még nem is igazán ismerjük egymást... Szerintetek ez nagyon gáz? :$



#fiú #család #családalapìtás #tradìciò
2017. júl. 12. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Gáznak nem gáz, de ennyire ne szaladj előre :D

30/f

2017. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert még kapcsolatban sem vagytok és te már ilyennel indítasz az első randin lehet nem lesz második, mert sokat ez megijeszt! Szóval óvatosan ilyen komoly dolgokkal azért.
2017. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!