Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem az igaz szerelemre? Mit tegyek hogy megtaláljam?

Figyelt kérdés

Annyira szeretnék már megtapasztalni egy igazi, lángoló szerelmet, mégha az nem is tart örökké. Egy olyan kapcsolatot, amiben mindketten erősen vonzódunk egymásért, és tűzbe mennénk a másikért. Egyszerre vagyunk legjobb barátok, társak, fél szavakból megértjük egymást. Esetleg még szakmailag is jó csapat lennénk (én pl. eü dolgozó vagyok így simán lehetne ilyen). Sose bunkózunk egymással, a problémáinkat érett felnőtt módjára megoldanánk, nem lenne egyikünk sem féltékeny, támogatnánk egymást mindenben.

Tudom, hogy szinte mindenki ilyesmikre vágyik, és ezek nagy része idővel alakulhat ki egymás között, de szerintetek van ilyen kapcsolatra esélyem ha nem vagyok 10/10-es csaj?


2017. júl. 21. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Esély az mindig van, Kérdező, 1% mindig akad. A probléma az, hogy nagyobb az esély arra, hogy NEM találod meg, és erre rengeteg csalódás és pofáraesés árán kell rájönnöd.

Aztán mire meg is találnád az Igaz Szerelmet, már úgy leszel vele, mint a nyuszika a medve fűnyírójával. Ha hiányzik ez neked, csak keresgélj...

2017. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van. Ha BELÜL, a belső értékek tekintetében mondjuk 9/10-es vagy.

Illetve odáig fejleszted önmagad.

2017. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A belső értékeim szerintem jók, emberileg szerintem nagyon rendben vagyok, egy hasonló ember kéne hozzám hogy a fentiek teljesüljenek. De ilyet még sosem találtam, próbálok nem szomorkodni emiatt és bizakodni.
2017. júl. 21. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy van:) Az hogy szakmailag is passzoljatok, nos, az azért nem valószínű..:) bár ki tudja még az is összejöhet. Csak pl tudom, hogy nálam már az is óriási dolog, ha egyáltalán érdeklődik a pályámról az illető, mivel elég megosztó tud lenni. Az még a jobbik eset, ha elismeri, és úgy közli hogy ő nem tudná csinálni, de legalább nem közömbös az iránt amivel foglalkozom.
2017. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én mint amatőr profilozó azt tippelem: a női önbizalom alapján ha nem vagy saját bevallásod szerint 10/10 es akkor kb 5/10 es lehetsz, de még így sem állnál szóba 6/10 alatti fiúval
2017. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!