Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan hihetném el, hogy elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hihetném el, hogy elég jó vagyok a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Nagyon rövid ideje (1 hónapja) vagyunk együtt. Nemrégen beszélgettünk exekről, meg h melyikünknek korban stb mi fér bele. Erre azt mondta h őt nem zavarná sem 10 év korkülönbség (volt is ilyenje) sem az ha van gyereke a férfinak.

Ha és amennyiben normális az illető, és megfogja benne valami.

Köpni nyelni nem tudtam! Nekem pl nem férne bele h más gyerekét neveljem (most még nem, persze ha később netán oda sodor az élet megbarátkozom vele)

És elgondolkodtatott hogy b*//szus, mennyivel előrébb áll egy 35 körüli srác velem szemben.

Egzisztenciában: normális autó, saját ház v lakás, félretett pénz stb.

Fejben azért nem esküdnék meg rá, mert sokan hiszik magukat 17 nek ennyi idősen is.


Míg én mit nyújtok: a külsőm olyan amilyen, bár sokat foglalkozok vele és adok magamra. Egzisztencia szinten majdnem nulla: albérletben élek egyedül, öreg autóm van, nincs megtakarításom, de jól keresek a környékhez képest.


hogy értsétek: mi az, amibe kapaszkodhatok, hogy ha rástartol egy ilyen ürge mint amit fent leírtam, nem leszek egyből c vágányra téve, hiszen logikus, racionális érvekkel nézve abszolút ő a befutó, mintsem én, aki "most kezdte" az életet.


Mikor rám néz látom a szemébe a ragyogást, ölel, szorít szeret, én is ezt teszem vele, talán egyre jobban vonzódom hozzá, ezért is tettem fel a kérdésem.

De ez van bennem h ha valaki nagyobbat villant egy pillanat alatt én leszek a porban.

24/L, 26/F



2017. júl. 26. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, hidd el ha egy férfi úgy tekint rád mint a szerelme, akkor nem fog mellékvágányra tenni. Itt most egy olyan emberről beszélek aki ismeri magát, tudja hogy mit akar. Meghitelezem, hogy akiről írtál az ilyen. Nem egy tárgy vagy, hogy ha lát egy fényesebbet akkor dobbant. Persze most a saját szemszögemet írom le, mert hasonló felállásal voltam az akkori párommal és a mostani felségemmel (egyazon személyről beszélünk :)) tehát mint látod megbecsülöm és szeretem a mai napog. Mostani közös életünkben az élért célok nagy része pedig már közös. Sok sikert!
2017. júl. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*Bocsánat ha te vagy a férfi akkor nyilván ugyan ez fordítva.
2017. júl. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

>De ez van bennem h ha valaki nagyobbat villant egy pillanat alatt én leszek a porban.


Általános hiba. Ennél kicsit többre tarthatnád a párodat. Miből gondolod, hogy annyira gyenge, hogy azonnal pattint, ha meglát egy "jobbat"? Mert jobbak mindig is lesznek. Jóképűbb, gazdagabb, magabiztosabb, férfiasabb pasik és szebb, szexibb, tüzesebb, édesebb nők. Te is lepattintanád az első pillanatban, amikor meglátsz egy jobb csajt?

2017. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem minden nő ribantz. Hátha a tied sem.
2017. júl. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Óriási hibának tartom, amikor valaki a hiányosságaival foglalkozik miközben az erényeivel sikerült a párját meghódítania. Az nem probléma, ha próbálsz magadon csiszolni, javítani, de ami sokkal fontosabb, hogy olyan ember maradjál, akibe a párod anno beleszeretett.

Sajnos a külső körülmények minden élethelyzetet befolyásolnak, egész máshogy éled az életet ha tudod, hogy bármikor kitehetnek a lakásból és hiteltartozásod van,mintha jó egzisztenciális körülmények között élsz és gyakorlatilag mindent megvehetsz.

A párválasztás nem racionális érvek mellett történik, ennél sokkal komplexebb dolog, nem lehet mindent forintosítani vagy mértékegységgel ellátni,mert szubjektív. Figyelj a partneredre és nem lesz semmi probléma.

40F

40F

2017. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

eszem ágában sincs éreztetni ezt vele amit leírtam!

Egyetlen fő dolgot tudok amivel megfogtam: a pozitív gondolkodásom, és vidámságom.

(a való életben ettől sokkal befordulósabb vagyok, de vele valahogy a kezdetektől vidám)

2017. júl. 26. 08:48
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös, a ménkű fésüljön meg! Leírtad, amit én akartam. :-))

Kérdező, egyvalamit tudnod kell. A páros hűsége nem az ő érdeme, hanem a tiéd. Azért meg kell dolgozni, fenn kell tudni tartani. Mint ahogy ő is fenntartja benned. Csak míg neki elég a szépségével operálni, addig neked inkább a lelkét kell rendben tartani.

2017. júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!