Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Általában azok lesznek szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában azok lesznek szerelmesek munkatársba, osztálytársba, iskolatársba akik nem nagyon járnak el otthonról?

Figyelt kérdés

És legtöbbször csak a munka/suli és otthon közt ingáznak?


Tizenévesen 21 éves koromig akik voltak 4-5 szerelem az életemben, mind ilyen helyekről kerültek ki (miközben sok barátomnál, akik többet jártak el, nagyon nem), de mióta kinyílt a világ és sok embert ismerek, azóta változtak a dolgok.


2017. júl. 30. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott vannak a legjobban összezárva az emberek. Ki lehet ismerni a másikat, vagy akár egy csapatmunka miatt össze is lehet kovácsolódni. Szerintem ebben van a titok, nem abban, hogy nem jársz el sehova.
2017. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azok lesznek ilyen helyen szerelmesek, akiknek fontos a másik mély megismerése, és nem elég egy csinos pofi, meg egy-két jó mondatnyi felütés.


Én a beszélgetve ismerkedős, beleszeretős típus vagyok, így szívesen ismerkedem olyan körben, ahol sok időt töltünk együtt, ahol van idő és tér megismerni a másikat.

2017. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, egyszerűen csak annyi, hogy ott vannak egymás társaságában napi szinten, és kialakul a dolog, elmélyül az ismeretség. Szerintem ez akkor is így lenne, ha eljárnának otthonról: a munka-, osztály- és iskolatárssal sokkal több időt töltesz, jobban ki tudod ismerni, és nem tudod kivédeni, ha úgy alakul, hogy beleszeretsz. Csak aztán majd viselni kell ennek a számos hátulütőjét.
2017. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok eljárós fajta,mégse voltam még szerelmes olyan emberbe, akihez hasonló szál fűzött.Fostam mindig attól,hogy egy közös ismerősünk a palacsintába fosna.
2017. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg esetleg akit az utcán meglátnak.
2017. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok,akik sok időt töltenek akarva-akaratlanul a másikkal összezárva.
2017. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!