Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzalmat érzek iránta, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalmat érzek iránta, de nem tudom elmondani. Hogy tegyem? 15/22

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny vagyok egy lányra. 15 éves és én 22. Egy iskolába jártunk és nagyon jó barátok voltunk. Nagyon szeretett is, szórakoztunk és viccelődtünk is. Ha egy fiú megfogja, nem tudom elviselni- Kihagy az agyam, ideges leszek és féltékeny. Nagyon. Nagyon szeretem.Ő nem veszi észre. De annyira fiatal, én meg vén hülye vagyok (egyesek szerint). Én viszont ezt nem tudom elviselni. Én mindig sírok. Most is sírtam.. Most mit csináljak? 22F

2017. aug. 4. 23:19
 1/9 RRR ***** válasza:
35%
légy férfi,már ha tudod mi az.....
2017. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de 15 éves. Ő pedig elég gyerekes. Nehezen fogja fel a dolgokat. Barátok vagyunk. Viszont, ha valakivel van, az nekem nagyon bántó, még, ha beszélget is. Iszonyatosan érzem magamat.
2017. aug. 4. 23:25
 3/9 RRR ***** válasza:
100%

nehéz ügy,mert mire felnő érzelmileg,te megőrülsz....viszont meg se tilthatsz neki semmit....

valahogy ki kellene lépned ebből,de nem tudsz persze...

talán ne keresd

1#

2017. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most akkor mi legyen? Azt sem akarom, hogy "pedofilnak" mondjanak. Sok ilyen rosszindulatú ember van. Főleg, hogy nekem sincs egy tipikus 22 éves fejem. Egy 30-as rám ragadhat. Rengeteget gyötrődöm. Nem a lány miatt. Más miatt. Viszont én képtelen vagyok elfelejteni. Nem tudom. Édesanyámmal beszéltem meg ezt a dolgot, mert nincs senki méás, ő azt mondta, hogy majd én eldöntöm, de a helyében nem kezdene 15 évessel. Nekem viszont a halálom, ha nem láthatom.
2017. aug. 4. 23:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebbe a kis Lolitaba bele fogsz őrülni ha lelkileg nem tudsz eltávolodni tole
2017. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hagyjam a fr*ncba és kész?
2017. aug. 4. 23:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Lolita? Mi az amúgy? (Van egy jó kis 90'- zene), nem hiszem ,hogy az. A kategória se túl jó, bocs.
2017. aug. 4. 23:54
 8/9 anonim ***** válasza:
A Lolita? Vladimir Nabokov fantasztikus regénye. Olvasd el! Még az is lehet, hogy segít ezt leküzdeni. Komolyan.
2017. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz,hogy megszakítsd vele a kapcsolatot, akaraterő kell.....Légy már férfi!
2017. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!