Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz/ciki ha virágot veszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz/ciki ha virágot veszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik.Ő a fodrászom.Már rég el mondtam neki hogy mi a helyzet de ő azt mondta hogy nem igazán lehetne köztünk semmi, pedig látom rajta és olyan jeleket mutat felém amiből én azt szűröm le hogy tetszek neki csak olyan mintha félne hogy belém szeret.3 évvel fiatalabb vagyok nála lehet hogy ez is az oka ennek a dolognak.A lényeg hogy most lesz a születésnapja és mivel nagyon kedvelem ezért arra gondoltam hogy születésnapja alkalmából, illetve azért mert kedvelem szeretnék neki virágot venni.Csak félek hogy mindent el rontok és nem fog tetszeni de szeretnék neki kedveskedni és éreztetni vele hogy nekem tényleg csak ő kell. Szóval szerintetek ez gáz lenne? Válaszokat köszönöm :)

2017. aug. 9. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

1. kérdés, szereti-e a virágokat

2. kérdés, most hogy elutasított komolyan gondolja-e vagy csak fél

3. mit veszíthetsz ezzel?

4. szerintem nem ciki, csak ha az ellenkezőjeként sül el, akkor lesz gáz a szitu

5. és ha valójában ő nem határozatlan, csak kijelentette, hogy hagyd békén, és te azt hiszed, hogy csak határozatlan? na ilyenkor fogod magad beégetni, hogy nem vagy képes elhinni, hogy ő tényleg az igazat mondta

2017. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy lehet attól fél hogy belém szeret vagy ilyesmi mert ha össze jönnénk fél hogy mint mondanának mások hogy fiatalabb sráccal van.És azért gondolom hogy tetszek neki mert mikor találkozunk én érzem a szikrát és van mikor a szemében nézek ő is az enyémbe és el mosolyodik meg PL a múltkor beteg volt és érdeklődtem hogy mi van vele és azt mondta hogy jól esik hogy aggódom érte szval ezért nem értem ezt a dolgot és ezért vannak ilyen gondolatok a fejemben :)
2017. aug. 9. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
De szeretnék ilyen önbizalmat, hogy egy "nem"-et annak hallok, hogy "fél, hogy belém szeret".
2017. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy fél hogy belém szeret, hanem azt hogy fél hogy mit mondanának mások ha össze jönnel egy nála fiatalabb sráccal :)
2017. aug. 11. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!