Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti, hogy komolyak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy komolyak a szándékai, vagy van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Én 18 vagyok és még soha nem volt kapcsolatom. Ezt a fiú is tudja. Ő 25 éves.

Már randiztunk párszor és mindig ő jött az én városomba. A szüleimmel minap találkozott, mert azt mondták úgy, hogy még nem ismerik furcsa lenne nekem is elmenni hozzá.

Még az első csókot sem siettette mivel tudta, hogy nekem ez még új.

A barátainak már beszélt rólam és szeretne minél hamarabb bemutatni nekik.


Ez így oké? Vagy ezt azok is megcsinálják akik nem terveznek hosszútávra? Kicsit félek mert fogalmam sincs hogyan kell kezelni egy kapcsolatot és kísérletezni is furcsa...

(Bocsi hogy egy ilyen kicsinyes kérdés villant fel a felnőtt kategóriában de sajnos gyakorlatilag azok vagyunk :'D)



2017. aug. 15. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Kezelni egy kapcsolatot?

Csak élj benne és élvezd, tartson akármeddig is.


Kapsz egy jó tanácsot így kezdésnek: ne agyalj...

2017. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így oké., teljesen normális. Egyébként, nem akard "kezelni" a kapcsolatot, pláne kísérletezni.
2017. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és ahogy az első is írta, ne agyalj túl sokat.
2017. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen oké, ne agyalj :)

23/L

2017. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!