Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik, ti milyen barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti milyen barátnőt választanátok?

Figyelt kérdés

Kisebb mérlegelésbe kezdtünk egy ismerősömmel, hogy vajon mi a fontosabb: hogy a barátnő rendelkezzen valamilyen kivételes tulajdonsággal (pl. rendkívül szép, eszes, stb. és mindemellett másban sem rosszabb az átlagnál) vagy habár mindenben teljesen hétköznapi, de nagyon odaadó?


Előre is köszönöm a voksokat, mindenkinek megy a thumbs up :)

Szép napot!



2017. szept. 10. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valasztok tarsat egy tulajdonsag alapjan es az sem eleg ha csak nagyon odaado. Ennel sokkal osszetettebb a parvalasztas.
2017. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
23%
Amilyet megkaphatok.
2017. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Elég általános dolgot írtál le.. Mindenkiben van valami egyedi. Az viszont számomra fontos, hogy odaadó legyen.
2017. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarjon birtokolni!

Ezt a dolgot azonnal megérzem,kifinomult receptoraim vannak e téren!:)


Ha összejövök egy adott személlyel,az azért van mert valami megfogott benne.


Mit értesz az odaadó alatt?

2017. szept. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a nagyon odaadót
2017. szept. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kisugárzása és önbizalma.Pont annyira legyen odaadó, mint én ő iránta. Én hiszek abban hogy a jó kapcsolat 50-50% ból adódik össze és ahol ez a mérleg átbillen , ott már gondok vannak. Sokáig , szinte minden kapcsolatomban azt éreztem , hogy jobban szeretnek mint amennyire azt én viszonzom. S az lett mindíg a vége , hogy meguntam , hogy bármit teszek nem számít és mindenre van bocsánat. Mígnem találkoztam azzal a lánnyal , akivel folyton azon vagyunk , hogy mivel tudnánk mindig jobba és jobbá tenni a kapcsolatunkat. Nem álltunk le és kényelmesedtünk bele a kapcsolatunkba. Mindig tenni kell érte és építeni közösen . 6 éve ugyan olyan szép minden , mint az első évben .
2017. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyat, aki elég értelmes ahhoz, hogy lehessen vele beszélgetni, és nem ribi. Külön-külön is nagyon ritka az ilyen nő, egyszerre meg főleg, úgyhogy az ilyet meg kell becsülni.
2017. szept. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!