Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a csaj elhalasztja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj elhalasztja a beszélgetést, viszont megígéri, hogy még beszélünk az azt jelenti, hogy nem akar velem többet beszélni? Lekoptatás?

Figyelt kérdés
Már kb egy hónapja üzenetezgetünk facen és idáig minden rendben volt. Viszont egy pár napja elutasítja, hogy beszéljünk, valamilyen kifogást keres. Azonban megmondta pontosan, hogy mikor felelne meg neki. A megbeszélt időpontban mégsem beszéltünk. Másnap meg magyarázkodni kezdett és megígérte, hogy bepótoljuk. Kifejeztem neki nem tetszésemet és szerintem azt hiszi, hogy haragszok rá. Nem tudom mire vélni a dolgot. Szerintetek ne írjak neki többet és várjam meg még ő keres? Egyébként visszahúzódó tipus, szóval nem hiszem, hogy magától írna.

2017. szept. 11. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Ebben a szituban így, ahogy leírtad teljesen egyértelmű, hogy h..lyére vesz téged, csak gyáva nyíltan kimondani, hogy nem kellesz neki.

Hagyd, keress más nőt.

2017. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Ma ez megy, szokj hozzá. Ha beszélni akar veled akkor beszél veled és nem napokra előre szúr be az naptárába mint valami pszichológus, ilyen egyszerű.
2017. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Nem konkrétan lekoptatás de egy szinte teljesen felesleges ismeretségi kapcsolat.

Force delete

2017. szept. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
lehet, csak gerinctelen
2017. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó lánytól mit akarsz?


Semmt nem jelent. nekem is volt ilyen szitu, nem volt időm egyszerűen. ennyi. nem kell többet bele látni.

2017. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! #5 Egyébként igazad volt, valóban nem volt lekoptatás. 😊
2017. szept. 14. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!