Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy hamis ok miatt hagytak el benneteket? Azaz megvádoltak olyan dolgokkal, amiket el sem követtetek (bizonyítani sem lehetett)?

Figyelt kérdés
Ha megosztanátok velem pár sztorit, meg hogy viseltétek, hogy éltétek túl, vagy valaha kiderült-e az igazság? Már nem is a kibékülés miatt, hanem a lelkiismeretetek megnyugtatása végett. Hogy lehet ilyen tudattal tovább élni, nem túl igazságtalan az ilyen viselkedés?
2017. szept. 15. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Elofordult. Akkoriban nagyon szomoru esemenykent eltem meg, most mar inkabb eletem egyik legnevetsegesebb sztorija. Ugy egy eve tortenhetett. A randizgatason mar honapokkal tul voltunk, ismert engem alapvetoen (tehat tudnia kellett volna, hogy nem vagyok az az allandoan csabito mindenkivel flortolni akaro szexdemon, akinek egy ferfi nem ferfi - ez fontos lesz a kesobbiekben), megis egy este elmentunk szorakozni egy beulos, iszogatos helyre, ahol tevek voltak az egyik falra kifuggesztve (ez is fontos lesz). Azon neztem iszogatas kozben a meccset. Lazultunk, nevetgeltunk, vizipipaztunk - en kozben ra-ra pillantottam a meccsre (a kedvenc csapatom jatszott egyebkent :)). Hazamentunk, az este tok jo volt alapvetoen, majd masnap en hazaiindultam. Mar feluton jartam, amikor kaptam tole egy konkretan gyulolkodo uzenetet, hogy en mekkora egy utolso, szannivalo k-rva vagyok, aki minden faszinak fel akarja allitani a fa-szat maga korul, es o tegnap este is latta, hogy egyfolytaban stirolom a faszikat korulottunk, es ot meg senki nem alazta meg ennyire mint en.

Mivel hulye voltam, es hagytam kibontakozni a beszelgetest, sikerult kesobb kibogozni, hogy en allitolag a tevevel egy vonalban ulo ferfi tarsasagot stiroltem oly vadul.


Maig nem tudom, kik ultek ott, de a Real nyert 3-1-re 😂.

2017. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ok sosem hamis, csak az ürügy lehet az. Aki annyira vak, hogy nem látja az okot, nem volt képes cselekedni amíg lehetett volna, az meg is érdemli a szenvedést :)


Persze ilyen szituban mindkét fél életképtelennek számít. Én nem gondolom magam annak...

2017. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es, üdv a klubban. Vicces lehetett utólag ez a helyzet. Az enyém is hasonló sztori, csak erősebb és több év együttjárás után következett be. Nem semmi, ami veled is történt, de gondolom mára rájöttél, hogy semmit se vesztettél.


2-es, most olyan hangulatban vagyok, hogy nem érdekel a bírálat, igen, talán vak voltam vagy tehetetlen és most megérdemelten szenvedek, de...a hangsúly azon volt a kérdésemben, mikor az ok nem valódi! Tehát, elismerem, hogy voltak más jellegű gondjaink, amikkel tisztában voltam és tényleg nem változtattam, de engem kimondottan az zavar, hogy nem ezt az okot hallom, hanem valami egészen mást, amivel ráadásul bemocskolnak és megaláznak is. És szó szerint, úgy köti az ebet karóhoz, mintha tényleg igaza lenne és az amivel vádol, valóban megtörtént volna. A másik verziót simán el tudnám fogadni, mert beismerem,hogy abban van igazság.

2017. szept. 15. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a te sztorid kerdezo? :)
2017. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ürügy volt amit mondott nem ok
2017. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kinek nem inge...


Ha minden szart magadra veszel, amit mások gyakran nem is gondolnak komolyan, akkor elég nagy bajban vagy :/ Csak ate határozod meg magad, a saját gondolataid, hogy miben hiszel. Ha a szart elhiszed másoktól magadban, akkor az lesz az önképed. Nem egészséges a léleknek.

2017. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!