Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy megszerezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megszerezzem a férfit?

Figyelt kérdés
A koromat nem adnám meg, nem hinném hogy az lenne a fontos. (nincs túl sok korkülönbség köztünk) Az irodalom a mindenem, s elkezdtem egy magántanárhoz járni. Minden óra elején iszunk egy bögre teát, utána tanulunk de sokszor kisiklunk egy újabb és újabb témára. Vitatkozunk, filozofálunk, könyveket ajánl nekem, egyszer összefutottunk egy kiállításon is, mert mint kiderült, mindketten imádjuk Szűcs Attilát. Mire észbe kaptam, már teljesen bele estem. Sosem hittem a nagy szerelemben vagy bármi hasonlóban. De amikor olvasunk, vagy valamilyen teát főzünk... Már remegek. Volt már, hogy olyan helyzetbe kerültünk ami nekem nem volt evidens módon"tanár-diák" kapcsolat. Az a baj, hogy elérhetettlen, tökéletes, precíz személyiség. S én még sosem akartam senkit. Sosem voltam még ilyen helyzetben, sosem flörtöltem stb. De mindenki azt mondja hogy olyan a kapcsolatunk ahol érdemes megpróbálni. te 25-30as férfiak mit mondtok? hogy tudnám elérni? (nem vagyok annyira "laza" csaj aki kirakja a mellét, és ő sem az akit szerintem ezzel tudnék levenni a lábáról.) tehát finoman hogy tudnám a tudtára adni hogy hogyan érzek? Hogy tudnám felkelteni neki is az érdeklődését? Azért lenne ez fontos mert ha nem jön össze akkor meg abbahagynám az óráit mert belepusztulok ebbe.

2017. szept. 24. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég felnőtt, és tapasztalt, simán észreveszi majd rajtad az érzéseid. Egy szerelmes embert nehéz nem észrevenni, főleg, ha huzamosabb ideig van egy légtérben vagyunk vele.

Ha ő akar majd valamit, valószínű lépni fog.

Csak kérdés, az jó lesz-e Neked, mert hogy milyen céljai lesznek, azt csak ő fogja tudni.

2017. szept. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!