Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan gondolhatja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolhatja?

Figyelt kérdés
egy olyan férfi aki mások szerint nagy nőcsábász (én ebből csak annyit látok hogy facebookon nagyon sok nőt jelöl ismerősnek és kedvelgeti a képeket) komolyan gondolhatja azt hogy ne higyjem hogy csak szexet akar ezért egy évig képes várni addig nem fekszunk le egymással csak legyek a párja mert nem tud nélkülem élni??

2017. okt. 3. 08:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, gondolhatja komolyan. Attol hogy ti nem fekszetek le egymassal, o meg lefekszik masokkal :"D.
2017. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ettől félek én is
2017. okt. 3. 08:35
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt az első gondolatom. Aki ilyen beállítottságú, sajnos olyan is marad, max egy ideig elnyomja, aztán úgyis előtör.
2017. okt. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
én is így gondoltam,de aztán jön a kérdés hogy akkor miért várna egy évig akkor mi értelme lenne az ő részéről ennek a kapcsolatnak? főleg úgy hogy tudja hogy a megcsalás nálam mindennek a végét jelenti? gondoltam arra is hogy ez csak ígéret és tudja hogy úgysem bírnánk ki
2017. okt. 3. 09:28
 5/18 anonim ***** válasza:
Jól látod, nem egy évben gondolkodik, azt csak mondta...de amúgy miért vártok egy évig, ha nem vagyok indiszkrét...?
2017. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az érzelemmentes kefélgetés mellett érzelmekre is szüksége lenne, amit tőled megkaphaz, és ha ennek az az ára, hogy vár rád, akkor vár egy ideig, ettől független érzelemmentesen szórakozik másokkal is. Sokan panaszkodnak itt, gyakorin is, hogy a forróvérű párjuk azzal takargatja magát, hogy az érzelmek nélküli "dugás" nem megcsalás, hiszen nem voltak érzelmek. Ezeknek a férfiaknak ez az alap gondolkodása, hiába magyaráznánk neki, hogy nekünk ez ugyan úgy megcsalás, nem értené, hogy miért.


Szóval lehet, többet érez irántad, de ha tényleg nőcsábász, kétlem, hogy hűsèges maradna. De vedd figyelembe, hogy mi nem ismerjük az illetőt, így csak találgatni tudunk, de ilyen esetekben ezt látom a leggyakoribb viselkedésnek.

2017. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ezt ő ajánlotta fel, tudja hogy nem bízom meg könnyen és azt is hogy mivel elég rossz híre van benne még nehezebben és ő így akar bizonyítani
2017. okt. 3. 09:37
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez furcsa egy nagy nőcsábásztól...megtért?
2017. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
volt már olyan is hogy kért hogy töltsek vele egy egész napot vagy náluk vagy egy panzióban és bebizonyítja hogy nem kezd ki velem meg sem próbálja...
2017. okt. 3. 09:44
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen megért meghallgat mindig számíthatok rá nagyon jól kijövünk csak én őszintén félek tőle, nem volt még olyan párom aki ne csalt volna meg. ő azt mondja komoly kapcsolatot akar mostmár
2017. okt. 3. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!