Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális dolog, hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy az első nagy szerelmem, akivel már 5 éve szakítottunk (inkább ő szakított. ) még mindig napi szinten jelen van a fejemben?

Figyelt kérdés
Gyakran álmodom vele és túl sokat gondolok rá. Nem akarom, hogy állandóan ő járjon a fejemben, van azóta barátom, neki is van más (már a sokadik). Beszélni sem szoktunk, kb. csak évente 1-2x, de ennek is több, mint fél éve.

2017. okt. 5. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
nem normális.
2017. okt. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele...

F

2017. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En is igy voltam..mar kezdtem beletorodni, hogy sosem mulik el..vegul elkoltoztem mas varosba (nem miatta, hanem igy alakult) es aztan par ev mulva elmult az egesz..neha most is eszembe jut, de nagyon ritkan..

Kitartast!

2017. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor továbbra is türelmesen várok, előbb-utóbb csak elfelejtem. :)
2017. okt. 5. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:
És mi van, ha neki is napi szinten a fejébe jársz?
2017. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudhatom, persze valahol mélyen szeretném, ha így lenne. De nem fogok emiatt ráírni, efelől érdeklődni és kellemetlen szituációba hozni magam...

Az az igazság, hogy sokáig képes lettem volna visszafogadni az életembe mindazok ellenére, amit csinált velem és ahogy összetörte a szívem. De innentől max. valami nagyon nyálas romantikus filmben sülhetne ki ebből bármi jó.

Lehet csak azért nem tudok túllépni rajta, mert nem volt alkalmam kiadni magamból a gondolataimat, dühömet stb. neki, miközben ő vígan továbblépett 2 hét után, mintha meg se történtem volna és éli boldogan életét. Meg nyilván mindenki egójában nagy kárt tesz, ha nem elég jó valakinek és akkor jönnek a belső marcangolások, hogy de mi a fene baj van velem, mi az, hogy a másik lány jobb, mint én és szeretnénk bebizonyítani, hogy márpedig mi is érünk annyit, sőt még többet is, és azt akarjuk, hogy erre rájöjjön a másik is. Hogy ezt bizony elcseszte és bánja, hogy hagyott kicsúszni a keze közül...

De ezt már nem fog megtörténni valószínűleg. :)

2017. okt. 12. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!