Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dícsériték párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dícsériték párotok kinézetét?

Figyelt kérdés
Kicsit fura kérdés.. Új vagyok egy kapcsolatban és nagyon tetszik a partnerem, azt mondtam neki, hogy "cuki", de nem tetszett neki, igazából jogosan. Mi a normális megfogalmazás? Helyes? Jól nézel ki? Férfiállat? :) Mi az ami jól esne neki, és kifejezi, hogy tetszik nekem?
2017. okt. 5. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Ez de szomoru mar...

Jezus......

...

2017. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

???


Ma már a fiataloknak, ehhez is segítség kell?

2017. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmet szépségemnek is szoktam hívni vagy olykor gyönyörűmnek, ebből nyilvánvalóan érzi. Ez jön majd magától, őszinte leszek, nem becéztem így az első hónapokban, sokkal később alakult ez ki. Jön ez majd magától, egyébként is nyilván tudja, hogy tetszel neki, külsőleg is kell vonzódnod ha vele vagy, kár ezt így erőltetni amíg nem jön magától
2017. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
:((
2017. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

Erősíts meg, én úgy értelmezem te vagy a nő.

Nos, férfinek olyat mondani hogy cuki....

Inkább komoly sértés mint bók!

Kisfiúkra még lehet mondani, férfiaknak degradáló.

Ilyen még az "aranyos", "tündibündi" stb.


Ha bókolni akarsz neki a kinézete miatt, akkor egyszerűen "jól nézel ki", "milyen férfias vagy" stb.

Ahogy a férfiak is a nőiességet emelik ki, erősítik bókoláskor.

2017. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Az én párom azt szokta mondani, ha meglát meztelenül: " hú, és itt van Közép - Európa legszebb férfiteste.." Persze ez amúgy nem igaz, de nekem tetszik;-)
2017. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ki, amit őszintén úgy is gondolok. Pl megdicsérem a szakállát vagy a haját hogy jól áll, vagy a szemét hogy nagyon tetszik (különleges formájú szemei vannak), az alakját, a karjait, az arcát, ami épp jön :D Vagy egyszerűen csak "Nagyon jól nézel ki!"... Meg azt mondja, hogy főleg azzal fejezem ki hogy tetszik nekem, ahogy ránézek, meg hogy mindig simogatom-tapizom (persze csak ha kettesben vagyunk)
2017. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Én a páromnak annyit szoktam mondani, hogy jól nézel ki ma, vagy csinos vagy. Vagy hak icsit játékosabb hangulatban akarom közölni: szexi vagy, úgy nézel ki, mint akivel szivesen randiznék, stb. :)
2017. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Ne mondj neki semmit, a férfiak em szeretik ha a küsejüket dícsérek (aki meg szereti az olyan is). A külső nem érdem, a belső tulajdonságaira figyelj, az már inkább az ő érdeme.
2017. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9

Miért, ha valaki odafigyel magára, tudja mi előnyös neki, igényes, stb, az nem érdem? Akkor ennyi erővel a belső tulajdonság miért lenne az?

2017. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!