Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor a nők szerelmesek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nők szerelmesek mit éreznek?

Figyelt kérdés
Ők is ugyanúgy izgulnak , mint a fiúk/férfiak, meg ők is sokat gondolnak a kiszemeltre??
2017. okt. 10. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan. Állandóan rágodnolsz. Felidézed, milyen volt vele együtt. Várod, hogy mikor hív, mikor ír, izgalommal tölt el, mikor taliztok már.

Felvillanyoz, ha csak a nevét meghallod, minden érdekel vele kapcsolatban.

2017. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Hogy pont az hiányzik belőle, ami a pasiból kilóg. :D
2017. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jót
2017. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerelmet érzünk mi is...
2017. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
A szerelem pont olyan dolog aminek a megélése nem attól függ hogy ki milyen nemű. Nem mindig értünk egy dolgot ez alatt. Valakinek a szerelem az amit az első hozzászóló írt, nekem az inkább fellángolásnak tűnik. Szerintem a szerelemnek pont az a lényege, hogy nem kattogsz mindig rajta, mert tudod hogy fix pont az életedben, ott van veled és számíthatsz rá akármennyire is hülye vagy néha.
2017. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kikapcsol a gondolkodás :D
2017. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

tisztára meghülyülsz.

nem tudsz aludni, enni, tanulni, dolgozni.

én legalábbis...

2017. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor én is meghülyülök,csak Ő tölti ki a gondolataim szinte minden percét, mindig vele akarok lenni, zavarban vagyok, de ugyanakkor imádok a szemébe nézni mélyen, simogatni,szeretkezni vele :)
2017. okt. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon elfogult vagyok vele kapcsolatban, a legapróbb testi és egyéb hibáit, a megnyilvánulásait, legyen az negatív akár pozitív elfogadom, sőt egytől-egyig imádom.

Nagyon de nagyon sokat gondolok rá és néha elég csak meglátnom (élőben vagy fotón), nem tudom leírni hogy mi játszódik le bennem. Izgatott leszek és vágyom rá szüntelen... Nem látok tőle se szebbet se jobbat, és nem is akarok mást rajta kívül :) Jelenleg ezeket érzem.

2017. okt. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!