Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

En egy erom teljeben levo huszas leanyzo vagyok. Ugy alakult, hogy en eros, fuggetlen nokent, aki siman el van ferfi nelkul, meg sincs el ferfi nelkul. Rendkivul ovatos vagyok, mert ragaszkodo vagyok. Szoval. Volt egy nalam fiatalabb urge, aki tobbszor elhivott randizni, de nem mentem, mert amugy nem tetszett. Csakhogy egyre tobbszor jott a munkahelyre, ahol eloszor talalkoztunk, mert rengeteg dolga van nap, mint nap. Es egyre tobbet beszeltunk. Egy honapos ostrom utan elmentem vele vacsoraznin merthat ez mar nem lehet jatek, ha allandoan zargat. Majd csinaltunk programokat. Aztan megtortent, aminek megkellett tortennie. Aztan folytatodott kb. 1,5 honapig, szepen fejlodott. De mindig ott volt bennem, hogy valami nem stimmel, mindig ereztem, hogy fura, nem oszinte, nem nyilik meg igazan. Aztan egyre jobban eltavolodott tolem, valahogy mas lett. Es en ott alltam ertetlenul. En folytattam volna, o meg... na en erre bepipultam es szepen megszakitottam vele a kapcsolatot. O probalt hivni, de nem erdekelt.. azota talalkoztunk, lett volna alkalma erdeklodni, de semmi... szerintetek ez mi volt? En a "sztori" alatt probaltam kerdezni, ravezetni, sot, egyertelmuen rakerdeztem... de nem mondott egyertelmu valaszt. Tudni kell, hogy az en velemenyem szerint eleteben nem volt parkapcsolata, lehet en voltam neki az elso leanyzo es abszolut nem tudott banni ugy velem. Nagy nocsabasz a legeny, legalabbis annak mutatta magat, de a lanyokkal nem tudott banni, szerencsere jokepunek raktak ossze. Nem zavart, hogy kezdo, mert majd belejon.. gondoltam en... Megunt? Volt szex es ezzel beteljesitette kotelesseget? Megijedt? Nem nagyon erolkodott, hogy kibekuljunk. Egyszer-ketszer talalkoztunk azota a munka miatt, de szegeny... meg van illetodve, szeppenve, nem tudja kezelni a helyzetet. En pedig nem mutatom, hogy hianyzik. Nagyon-nagyon sokat tepertem nala. Szerintetek?



#randi #vacsora #megszeppen
2017. okt. 12. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudom a választ, és ha ő sem mondja el neked, akkor te sem fogod tudni.

Az viszont érdekes, hogy ha valaki nem tetszik, akkor is meggyőzhető vagy. Nem te vagy az egyetlen ilyen ember, de azért ez érdekes. Most ez jó, vagy nem? Ha elég időt szánsz a másikra, akkor úgyis lesz valami? Egyrészről ez elég baj, másrészről a sok itteni jajjgató srácnak nagy remény lehet.

2017. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nyilvan ha nem lattam volna meg benne valamit, akkor nem tortent volna meg a dolog. Szorakoztato volt, spontan, aranyos es nem is nez ki rosszul, eleve nem baratkent tekintett ram az elso perctol fogva es en ezt tudtam. Nem tetszett, mert nem o az ideal. Legalabbis azt hittem. Aztan osszeboronalodtunk. Most meg szet :D Ez osszetett dolog volt. Nem alakult ki nalam rogton.
2017. okt. 12. 22:36
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez érdekes...

Mármint nekem is van ideálom, de többségében mégis olyanok tetszettek, akik nem pont olyanok voltak.

Na mindegy, nem te vagy a hibás, nem erre akarok utalni, ez valamiféle pszichológiai csapda, amibe akárki beleeshet.

Egyébként elég jól körülírtad a lehetséges válaszokat, de ha ő ennyire "elfelejtett", akkor szerintem csak egy skalp voltál neki. Ez van, lépj tovább. Egyébként nem érdemes egyetlen srácért sem teperni.

Ezzel most jól a "saját fajtám" ellen beszélek, de itt nem baj. :D

2017. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mint irtam, ragaszkodo vagyok, ezert is huzom-vonom a dolgot. De amikor belefogok, akkor nagyon beleelem magam es teljes bedobassal odaadom magam es akkor ha jon egy nagyon szexi csalodas, akkor megfogadom, hogy tobbet kellett volna ezt tologatni. De mennyit? 1 honap elutasitas utan is szo szerint tepert, hajtott. Mit gondoljak? Szerintem tok mindegy. Hiaba keretnem az ikyennel fel evig is, akkor is atvagna :D
2017. okt. 12. 22:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek, akik nagyon kitartóak, tapasztalatszerzésnek jó volt, gondolom.

Nehéz a fiúkon kiigazodni, némelyik egészen sokáig tudja tenni a szépet, akár többeknek is.....azt mondják. :D Én nem tudom. :D

Ha lelkileg nem viselt meg túlságosan, akkor nincs más hátra, majd jön egy új. Sok sikert! :)

2017. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyilvan megviselt. Es nem mulik el konnyen. Magam ellen fordultam, mert pont az ellenkezojet akartam, errefel a huza-vona elkerulese erdekeben inkabb leleptem. Es ndm tudom, hogy jol tettem-e. De mivel o nem nagyon erdeklodik... igy lehet jol tettem :) Vagy csak beszari. Olyan bizonytalan vagyok. Vagy meg sem? :D
2017. okt. 12. 23:10
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor nem volt beszari, amikor ostromolni kellett? :)

Ha valamit erőltetni kell, azt nem kell erőltetni. ;)

De ha mégis ilyen fura lett, akkor lehet, hogy most látod az igazi "arcát".

Próbálj elszakadni tőle érzelmileg, sőt, ha következőleg látod, verd meg, az segít. :D

Na jó, ez csak vicc volt, de szerintem érdemes lenne továbbhaladni, "csak" egy érzelmi baleset törrént, nincs itt több látnivaló. :)

2017. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat ha a "felismeres" reszen lattal volna... es ha o ott lett volna, tuti, hogy lekaparom az arcat :D De ez egy lecsengett dolog, nem fogom meg en magam visszanyalni, attol tavol allok. O pedig nem fog kezdemenyezni. Sakk-matt ohh yeah :D Most mar eltelt egy kis ido a "megszakitas" ota. Nem az zavar, hogy esetleg csak a szex kellett neki. Csak lett volna oszinte es egyenes. Es en nagyon nem vagyok struccpolitikus. Ha valami nincs megbeszelve, ha nincs egy problema megoldva, ha nem mondhatom el a velemenyemet, en abba beleorulok es most pont ez tortent. Nem mondhattam el neki, hogy az OBI-ban le van akciozva az asokeszlet es hordja el magat melegebb eghajlatra. Es hogy ki is fizetem neki. Na ez zavar :D
2017. okt. 13. 00:22
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó, ez tényleg zavaró. :D

Van ilyen az életben, aztán majd elmúlik, ahogy a srác is. :D

Bár...én lehet, hogy sarokba szorítanám, és addig nem engedném el, amíg nem beszéljük meg a dolgot. De a békésebb megoldás a jó, persze attól nem leszel elégedett.

2017. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De en letiltottam es nem vettem fel neki a telefont. A munkahelyen levegonek nez most mar. Ha en lepek, nem megalazo?
2017. okt. 13. 16:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!