Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A velem egyidősek fitalokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A velem egyidősek fitalokat hajkurásznak, a nálam idősebbek társat keresnek erotika nélkül, a nálam fiatalabbak pedig csak kihasználnak, mi marad?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
A jó öreg "macskásnő" titulus :D
2017. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy nem a korát nézed, hanem azt, hogy mi a szándéka veled.
2017. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek a veled egyidősek?

Nem tudom, hogy mennyire keresel görcsösen, de lehet csak lazábbra kéne venned és nem hajkurászni a dolgot. És nem általánosítani.

2017. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

És ha férfi vagyok? Szándékosan kerültem a nemem megnevezését, mert úgy vettem észre ez nem csak esetemben merül fel problémaként.


#2

Nem néztem a korukat, éppen ezérv olt szerencsém minden korosztály képviselőjéhez többször is, eek voltak a tapasztalataim.


#3

Ha görcsös lennék nem lennék már évek óa egyedül.

2017. okt. 14. 12:22
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdésből nem derült ki, hogy egyedül vagy évek óta, akkor nem is írtam volna. Sok mindent ennyiből nem tudunk mondani.
2017. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Társ mellől társat keresni? Ööö.
2017. okt. 14. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 30 körüli nő vagy akkor mondjuk marad az hogy írsz nekem :)
2017. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bakker, nem az volt a mondatom lényege, hogy társad van-e, hanem, hogy évek óta egyedül vagy. Hagyjuk. :D
2017. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!