Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatancoljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy "alany", akivel megismerkedtem. Ugy ereztem, mintha nem mentek volna gordulekenyen a dolgok. Talalkozgattunk, de valahogy megis tavolsagtarto volt es mintha neha nem is lett volna kedve velem lenni. Maskor pedig o hivott el es tok jol elvoltunk. O nagyon fura. Ugy ereztem, mintha nekem kellett volna udvarolgatnom es o meg kerette magat. Fogalmam sincs hogy alakult igy. A lenyeg, hogy volt egy rosszabb napom es feldobta, hogy o most itt-ott van. Engem pedig nem hivott. Ugy ereztem, mintha lekoptatott volna megint. Ne ertsetek felre, nem akartam a nyakan logni mindig, csak egyre kevesebbszer hivott el es ide is elhivhatott volna, de nem tette... Es en letiltottam. Keresett, de nem akartam vele akkor ezt megbeszelni, mert tuti elmondtam volna a magamet es feltem, hogy hisztinek veszi. Igy csendben kileptem. Visszaolvasva es masnap atgondolva nem volt tragedia a dolog, azon kivul, hogy rosszul esett volna a mai napig. Es nem is konkretan ezert tiltottam le, hanem nalam az volt a pont az "i-re". Megprobaltam vele meg azelott beszelni, de o nem az a nyilatkozos tipus. Es ez is zavart. Ne egy komplett, kifejlett ferfit kepzeljetek el, hanem egy huszas eveiben levo, valoszinuleg nagyon tapasztalatlan urget. Ez nagyon erezheto volt.

Szerintetek felvegyem vele ismet a kapcsolatot vagy hagyjam? Nem tudom, hogy tenyleg ennyire felos vagy nem nagyon erdeklem. Igazabol en is benaztam, mert amikor talalkoztunk, tokre rideg voltam vele, mert nem tudtam kezelni a helyzetet es nem tudtam, hogy mit akar. Igy en is tavolsagtartobb voltam.

Szerintetek mit tegyek? Tudom, gyerekesen fog hangzani, de oldjam fel es jeloljem be ismerosnek megint, hatha ram ir? Ez nem ciki az en reszemrol?



2017. okt. 14. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Állj elé, és mond el mindazt amit itt elmondtál neki.
2017. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg személyesen, őszintén. Nem óvodás módon tiltogatni, blokkolgatni. Felnőtt párkapcsolatok...
2017. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En megprobaltam vele ezt megbeszelni, de o azt mondta, hogy "meg varjunk". Mivel megkerdeztem, hogy ez kapcsolat-e vagy sem. Es valahogy az egesz el lett rontva. Szerintem mindkettonk reszerol... En nem szeretnem magam kiadni trljes mertekben igy, hogy o sem mondd semmit.
2017. okt. 14. 13:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!